Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finaliści: Kamila Jałocha, Aleksandra Obłąkowska,

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finalista: Mateusz Brzóska,

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Laureat: Julian Leśniak

Finaliści: Mateusz Brzóska, Grzegorz Kukiełka, Kamila Jałocha, Remigiusz Sepiał,

 

Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Laureaci: Patryk Nalepka, Mateusz Brzóska

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice mojego miasta”

1 miejsce (klasy 4-6): Pola Filipowicz, Patryk Nalepka, Remigiusz Sepiał

2 miejsce (klasy 1-3): Leon Chłopicki, Łukasz Ehrenfeld, Urszula Stankiewicz

 

Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka

Laureaci: Patryk Nalepka, Mateusz Brzóska

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry: Mateusz Brzóska, Julian Leśniak

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Nagrodzeni uczniowie: Mateusz Brzóska, Alicja Danielak, Julian Leśniak

Konkurs „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy”
Finaliści: Jakub Mazur, Bartosz Zoła

 

Konkurs plastyczny ” Barwy Jesieni” – Klub Kultury Soboniowice  

II miejsce Borys Buchaniec

 

Konkurs plastyczny „Legendy Krakowskie” – Klub Kultury Przewóz  

Laureaci  Aniela Fendrych, Julian Leśniak, Zuzanna Mirowska

 

Konkurs plastyczny ” Święta Jadwiga Królowa – 15 lat po kanonizacji”   

I miejsce  Zuzanna Mirowska, II miejsce Zofia Opach

 

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” laureat Mateusz Żółtek

 

Krakowski Konkurs Recytatorski – etap rejonowy

I miejsce – Mateusz Żółtek, wyróżnienie Alina Broda;

finał – II miejsce – Mateusz Żółtek

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki– „Zwierzęta w książkach”

Rozalia Brzegowska – nagroda

 

Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Gdybym Był Królem”

Rozalia Brzegowska – 1 miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „I Bóg Stworzył Poezję”

2 miejsce: Zofia Krzyżak,

 

Konkurs „Cudowny Świat Baśni” test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena

III miejsce: Borys Buchaniec

wyróżnienie: Alina Broda

 

Zespół teatralny „Figielek”:

I miejsce – Konkurs Teatralny „Poezja polska” – za przedstawienie „Tuwimowo”

II miejsce – XV Spotkania Grup Kolędniczych – za przedstawienie „Do Betlejem pospieszajcie”

Wyróżnienie – Krakowski Przegląd Zespołów Teatralnych „Tęcza 2013” –  za przedstawienie  „Tuwimowo”

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

VII miejsce  – klasyfikacja końcowa

Wiosenne Biegi Przełajowe-Finał Miejski- klasyfikacja końcowa

VIII miejsce  dziewczęta 9x800m

VIII miejsce chłopcy 9x 1000m

 

Piłka nożna

XI-XX  miejsca chłopcy

 

Pływanie

VII miejsce Zuzanna Mirowska – 50m st .grzbietowy

IX miejsce Marianna Kubsik – 50m st.dowolny

VI miejsce sztafeta dziewcząt 8x50m

X miejsce Remigiusz Sepiał – 50m st.dowolny

VI miejsce sztafeta chłopców 8x50m

 

Piłka ręczna

XI-XIII miejsca dziewczęta

XI-XIV miejsca chłopcy

 

Narciarstwo alpejskie

III miejsce dziewczęta drużynowo

V miejsce chłopcy drużynowo

 

Mistrzostwach Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim

Nowy Targ – Długa Polana – konkurencja  slalom gigant

II miejsce