Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

 

Małopolski Konkurs Informatyczny

Laureaci: Szymon Bielówka, Julian Leśniak, Szymon Skierkowski

Finaliści: Kacper Ćwiertnia, Hubert Dorożyński, Piotr Mróz, Patryk Nalepka, Mateusz Niemiec, Weronika Szybińska

Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie 2014

Etap wojewódzki

(1) Julian Leśniak; (2) Szymon Bielówka; (3) Szymon Skierkowski; (10) Patryk Nalepka; (38) Kacper Ćwiertnia; (47) Hubert Dorożyński; (58) Piotr Mróz; (96) Mateusz Kopeć; (109) Natalia Dąbrowska

Etap krajowy

(7) Julian Leśniak; (9) Patryk Nalepka; (10) Szymon Skierkowski; (21) Szymon Bielówka

(1 kategoria młodsza) Mateusz Bielówka

Finał Międzynarodowy

(2) Patryk Nalepka; (4) Szymon Bielówka; (15) Julian Leśniak; (21) Szymon Skierkowski

 

Konkurs Języka Niemieckiego Młody Lingwista

15 miejsce w kraju Igor Skwirtniański

 

Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka

Laureaci: Julian Leśniak, Piotr Mróz, Patryk Nalepka

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Julian Leśniak – nagroda główna;

Nagrody: Maciej Anioł, Pola Filipowicz, Magdalena Listek, Stanisław Pawelec, Dominik Pardyak, Jan Strach,

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice mojego miasta”

2 miejsce (klasy 4-6) : Alina Broda, Maksymilian Dębowski, Pola Filipowicz

 

Konkurs plastyczny dla klas młodszych ” Dom i ogród moich marzeń” – Krajowa Izba Architektów  

laureaci Magdalena Listek, Franciszek Paleczny, Konstancja Radwańska

 

Konkurs plastyczny „Kolorowe wiersze Tuwima” – Pracownia Aktywności Twórczej Centrum Młodzieży im. H. Jordana i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

wyróżnienie: Mikołaj Kozakiewicz

 

Międzyszkolny  Konkurs Pięknego Słowa „Mój Kraków”

Magdalena Listek – 2 Miejsce, kategoria – praca malarska

 

Konkurs „Cudowny Świat Baśni” test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena

wyróżnienie Katarzyna Gubała, Rozalia Brzegowska

 

Konkurs międzyszkolny Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

V miejsce Igor Skwirniański, Jan Jurek

wyróżnienie Patryk Nalepka, Pola Filipowicz

 

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii

laureat Adam Kufel

 

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży

III miejsce Justyna Krzyżak

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Kornel Makuszyński i jego bohaterowie” laureat Rozalia Brzegowska

 

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

wyróżnienie: Alina Broda

Konkurs pod patronatem konsula Danii, Prezydenta Miasta Krakowa i Uniwersytetu Jagiellońskiego „Szukamy drugiego Andersena”

II miejsce: Kamila Kękuś

Konkurs „Wiosenne zmagania z językiem polskim”

laureaci: Weronika Czapla, Julian Leśniak

XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

wyróżnienie dla Justyny Krzyżak za wiersz „Nastoletnia”

 

Zespół teatralny „Figielek”:

I miejsce w Przeglądzie Teatralnym „Cudowny świat baśni”;

III miejsce Krakowskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2014”

 

Zespół teatralny „Wielokropek”:

I miejsce w XVI Spotkaniach Grup Kolędniczych;

I miejsce w Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych „Anioł Pasterzom mówił…”

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

VI miejsce  – klasyfikacja końcowa

Jesienne indywidualne Biegi Przełajowe

X miejsce Julia Sroczyńska

VI miejsce -klasyfikacja drużynowa dziewcząt

IX miejsce Leon Chłopicki

XIII miejsce – klasyfikacja drużynowa chłopców

Badminton 26.01.2014

VI miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

Pływanie 29. 01.2014

X  miejsce  Zuzanna Mirowska – st. dowolny

IX miejsce Jakub Ciembka – st.dowolny

V miejsce dziewczęta – Sztafeta 8x 50m

VII miejsce chłopcy­ – Sztafeta 8x 50m

 

Narciarstwo Alpejskie

V miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy drużynowo

kat. dziewcząt klas I-IV     

XIV miejsce Rozalia Brzegowska

kat. dziewcząt klas V-VI

IV miejsce Magdalena Chromcewicz

XXIV Joanna Heydel

kat. chłopców klas I-IV     

V miejsce Leon Chłopicki

kat. chłopców klas V-VI

II miejsce Wojciech Dulczewski

III miejsce Mikołaj Dyląg

4-bój Lekkoatletyczny

XII miejsce dziewczęta

IV miejsce chłopcy

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski – klasyfikacja końcowa

IV miejsce  dziewczęta 9x800m

VII miejsce chłopcy 9x1000m