Sukcesy w roku szkolnym 2017/18

Sukcesy w roku szkolnym 2017/18

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finaliści: Maciej Anioł, Stanisław Pawelec

 

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego „Krakowska Matematyka”

laureaci: Maciej Anioł, Magdalena Listek, Szymon Dziewoński

finaliści: Jacek Stankiewicz, Wojciech Kwaśniak

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

Tytuł laureata: Maciej Anioł i Szymon Dziewoński

Wynik bardzo dobry: Szymon Wdowiarz, Stanisław Pawelec, Krzysztof Wilk.

Wyróżnienie: Michał Szymczyk , Mateusz Rybka, Anna Uszko, Zofia Micek, Stanisław Węgrzyn, Martyna Bachurska, Bartłomiej Bogacz, Julia Bodek, Oskar Chwała, Jagoda Grzybczyk, Franciszek Niebieski, Anna Zydroń, Jacek Stankiewicz, Andrzej Piwowarczyk, Weronika Matras, Helena Romek, Patryk Niemiec, Szymon Alibożek, Julia Blecharska, Patryk Warnke, Magdalena Listek, Agnieszka Wdowiarz, Mateusz Fryc, Gabriela Grzybczyk, Jan Strach, Szymon Kumorek, Natalia Charzewska.

 

XI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świelik”

nagroda główna: Mikołaj Zych, Franciszek Niebielski, Magdalena Listek

nagroda: Michał Szymczyk, Marek Gajewski, Dobrochna Brańka, Oskar Chwała, Mateusz Fryc, Jan Strach

 

XVKrakowski  Konkurs Recytatorski:

Franciszek Niebielski – 1 miejsce

Martyna Dębowska – wyróżnienie

 

Konkurs Recytatorski „Humor i groteska w poezji i prozie”

Zuzanna Partyka – 2 miejsce

 

VIII Międzynarodowy Konkurs Recytatorski

Zofia Ryś – 3 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora M.Gajewskiego„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Michał Gorzkowicz, Mikołaj Sołtysik, Wojciech Siwko – laureaci

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie „Tajemnice mojego miasta”

drużyna: Ewa Cudziło, Wojciech Kwaśniak, Helena Romek – 2 miejsce

drużyna: Mateusz Fryc, Magdalena Listek, Wiktor Włodarski – 1 miejsce

 

XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”

Franciszek Niebielski – 3 miejsce

Wiktor Kozdroń – wyróżnienie

 

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Zimowa Olimpiada w oczach dziecka”

Natalia Przydatek – 2 miejsce

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Historia w kawałku – Józef Piłsudski”

Barbara Sołtysik – 3 miejsce

 

X Przegląd muzyczny „Zapomniane kolędy i pastorałki”

laureat: Schola „Nutki do nieba”