Zajęcia dodatkowe

Badminton 2-3 –  sala gimnastyczna – M.Roman
wtorek 13.25-14.10

Badminton 4-6 –  sala gimnastyczna – M.Roman
wtorek 14.20-15.05

Czytankowo 1-3 – sala 7 – M. Nowak
wtorek 14.20-15.05

Gimnastyka artystyczna 1-2 – M. Dulewicz
piątek 13.25-14.10

Gimnastyka artystyczna 3-5 – M. Dulewicz
piątek 14.20-15.05

Gimnastyka korekcyjna 1-3 – M. Siemdaj-Kozmowska
wtorek 13.25-14.10
piątek 13.25-14.10

Gimnastyka korekcyjna 4-8 – M. Siemdaj-Kozmowska
wtorek 14.20-15.05
piątek 14.20-15.05

Kangurki Matematyczne 1 – sala 8 – A. Rzemieniec
poniedziałek 14.20-15.05

Kangurki Matematyczne 2 – sala 5 – A. Maj
piątek 14.20-15.05

Kangurki Matematyczne 3 – sala 8 – M. Bogacka
wtorek 14.20-15.05

Koło matematyczne 4-6- sala 2 – A. Grzeszczyk
wtorek 14.20-15.05

Koło Młodych Odkrywców Przyrody 1-2 – sala 9 – S. Kępa
czwartek 13.25-14.10

Koło Młodych Odkrywców Przyrody 2-3 – sala 8 – S. Kępa
czwartek 14.20-15.05

Koszykówka 5-8, sala gimnastyczna – K.Knapik
piątek 14.20-15.05

Kółko historyczno-turystyczne 4-8 – M. Urban-Naczew, S. Skierkowska
sobota co dwa tygodnie

Kółko informatyczne 3 – sala informatyczna -M. Pelczar
piątek 14.20-15.05

Kółko informatyczne 4 – sala informatyczna -M. Pelczar
środa 14.20-15.05

Kółko informatyczne 4-8 – sala informatyczna -M. Pelczar
czwartek 14.20-15.05

Lekkoatletyka 1-3 –  sala gimnastyczna – M. Roman
poniedziałek 13.25-14.10

Lekkoatletyka 4-6 –  sala gimnastyczna – M. Roman
poniedziałek 14.20-15.05

Papier, kamień, nożyce 1-3 – sala 9 – M. Roman
piątek 13.25-14.10

Piłka nożna 1 –  sala gimnastyczna – K. Knapik 
wtorek 13.25-14.10

Piłka nożna 2-3 –  sala gimnastyczna – K. Knapik 
poniedziałek 13.25-14.10

Piłka ręczna 1-3, sala gimnastyczna – K.Knapik
piątek 13.25-14.10

Podstawy Malarstwa 3-6 – sala 1 – I. Wrońska-Stopa
poniedziałek 14.20-15.05

SKS 1-3 –  sala gimnastyczna – D. Sieklińska
środa 13.25-14.10
czwartek 13.25-14.10

SKS kl. 4 –  sala gimnastyczna – K. Knapik
poniedziałek 14.20-15.05

SKS kl. 5 –  sala gimnastyczna – D. Sieklińska
środa 14.20-15.05

SKS kl.6 –  sala gimnastyczna – K. Knapik
wtorek 14.20-15.05

SKS kl. 7-8 –  sala gimnastyczna – D. Sieklińska
czwartek 14.20-15.05

Tenis stołowy 1-2 – D. Sieklińska
poniedziałek 13.25-14.10

Tenis stołowy 4-6 – D. Sieklińska
poniedziałek 14.20-15.05

Tenis stołowy 1-3 – D. Sieklińska
piątek 13.25-14.10

Tenis stołowy 4-5 – D. Sieklińska
piątek 14.20-15.05

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2-3
sala 2 – M. Walancik

poniedziałek 14.20-15.05

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 4-5
sala 1 – M. Walancik
wtorek 14.20-15.05

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6-8
sala 4 – M. Walancik

piątek 14.20-15.05

Zajęcia plastyczne 1-3  – sala 9 – I. Wrońska-Stopa
poniedziałek 13.25-14.10

Zajęcia teatralne 2-3 – sala teatralna – S. Skierkowska, E. Nawrot
poniedziałek 13.25-14.10
wtorek 13.25-14.10

Zajęcia teatralne 4-6 – sala teatralna – S. Skierkowska, G. Kozak
wtorek 14.20-15.55