AKCJA PODRĘCZNIKI

Część wakacji i miesiąc wrzesień tradycyjnie upłynął w bibliotece szkolnej na akcji przyjmowania zamówionych na nowy rok szkolny podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla uczniów i nauczycieli. Dostarczone do biblioteki, nowe i pachnące świeżością książki, wypełniły po brzegi salę szkolnej czytelni. Zanim jednak znalazły się w uczniowskich tornistrach musiały zostać przeliczone, posegregowane, skatalogowane i opieczętowane. Następnie zostały one przekazane do poszczególnych klas i rozdzielone uczniom, którym przypomniano również regulamin korzystania z darmowych podręczników.
Wszystkim uczniom życzymy, by wypożyczone książki przyczyniły się do twórczego zdobywania nowej wiedzy w tym roku szkolnym.