Świetlica jesienią

Na świetlicy od września pracuje z nami Pani Hania.

Wspominając wakacje wykonaliśmy pracę plastyczną ,,Latarnia morska”.

Słoneczny i ciepły wrzesień pozwolił na spędzanie czasu na zabawach ruchowych na szkolnym podwórku. Jesień powitaliśmy wykonując zróżnicowane prace plastyczne. Jak co roku z okazji Dnia Nauczyciela układaliśmy rymowanki o nauczycielach naszej szkoły.

Siedem uczennic przygotowało prace na między świetlicowy konkurs plastyczny ,,Przyroda jesienią”. Czekamy na rozstrzygnięcie wyników!

2 komentarze

1. Newslaundry
    8 kwietnia 2022

Newslaundry hindi

Newslaundry is a famouse news site in india. They provide news and another update in india.Newslaundry Hindi gave best translate news in hindi.

2. Newslaundry Hindi
    22 kwietnia 2022

Newslaundry Hindi

Newslaundry is an Indian media watchdog that provides media critique, reportage and satirical commentary. It was founded in 2012 by Abhinandan Sekhri, Madhu Trehan and Prashant Sareen, all of whom earlier worked in print or television journalism.

Comments are closed.