Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej „I Bóg stworzył … poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko”

Jak co roku uczniowie klas 1- 3, naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Religijnej „I Bóg stworzył … poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko” organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową ss. Salezjanek im. Laury Vicuny. Uczniowie mieli za zadanie przygotować i pięknie wyrecytować fragment Ewangelii wg św. Marka oraz utwór poetycki nawiązujący do Ojca Świętego Jana Pawła II z okazji jego 100 rocznicy urodzin.

W eliminacjach szkolnych udział wzięło …. uczniów. Dzieci były pięknie przygotowane, dlatego jury miało trudności z wyłonieniem dwójki artystów.

Po długich naradach, decyzją komisji wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni, a do finału przeszła Laura Brykalska z klasy Ib oraz Gabriela Janiga z klasy IIIa

Z wielką radością informujemy, że obie dziewczynki zostały laureatkami konkursu zajmując;

II miejsce – Gabriela Janiga

III miejsce – Laura Brykalska

Bardzo się cieszymy, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.