ZACZYTANIE NA KWARANTANNIE w kl. 1A

ZACZYTANIE NA KWARANTANNIE w kl. 1A

Dziękujemy pięknie Pani Ani Rzemieniec i uczniom klasy I A , za wirtualne podzielenie się z innymi  uczniami, bardzo ładnie wykonanymi przez siebie projektami okładek książek, które czytaliście w trakcie okresu kwarantanny.

Wielkie gratulacje dla Was! najmniejsi uczniowie naszej szkoły, za Wasze zaangażowanie w czytelnictwo, w tym wyjątkowym czasie, kiedy nie chodzicie osobiście do szkoły i nie macie możliwości zaglądnąć do naszej szkolnej „książkolandii” 🙂 po interesującą Was książkę.

Tym bardziej doceniamy, że również w domu książka jest Waszym przyjacielem i towarzyszy Wam na co dzień oraz, że zechcieliście podjąć się zadania stworzenia własnej okładki książki.

Wspaniale jest oglądać wszystkie ciekawe pomysły, które zaprezentowaliście.

Ufamy, że będzie to również zachęta dla innych dzieci, by zechciały się podzielić swoimi bibliotecznymi pracami.

Jeśli nie przesyłaliście ich do swoich wychowawców klas, to podajemy Wam docelowy adres na który możecie przesyłać wykonane prace : biblioteka.jadwiga@gmail.com

 

Pozdrawiamy Pani A. Kuglarz i A. Lejda