Sukcesy w roku szkolnym 2019/20

Konkursy Przedmiotowe organizowane przez Kuratorium

BILOLOGIA

  • Julia Szczepka – laureatka
  • Jan Strach – finalista

FIZYKA

  • Magdalena Listek – finalistka

GEOGRAFIA

  • Magdalena Listek – finalistka

JĘZYK NIEMIECKI

  • Marta Kitzberger – finalistka

Konkursy Tematyczne organizowane przez Kuratorium

„OD ALGORYTMU DO PROGRAMU”

  • Szymon Alibożek – finalista
  • Maciej Anioł – finalista

KONKURS BIBLIJNY

  • Helena Włodarczyk – finalista
  • Franciszek Niebielsk –  finalista
  • Piotr Ulman – finalista

XV Olimpiada Matematyczna Juniorów

  • Maciej Anioł – finalista

Kangur matematyczny

 ŻACZEK – kl. 1 -2
wynik bardzo dobry 

  • Mieszko Brańka
  • Liliana Jurowska
  • Aleksandra Kwaśniak

wyróżnienie

  • Antoni Kasprzyk
  • Grzegorz Kogut
  • Emil Koryczan
  • Jakub Milata
  • Krzysztof Szczepanek –

 MALUCH – kl. 3
wyróżnienie  

  • Michał Szymczyk

MALUCH – kl. 4
wynik bardzo dobry  

  • Aleksandra Denkowska
  • Zofia Ryś
  • Anna Uszko

wyróżnienie

  • Krystyna Jurowska
  • Róża Katulka
  • Szymon Kogut
  • Michał Radoń
  • Stanisław Węgrzyn

BENIAMIN kl. 5
wynik bardzo dobry  

  •  Wiktor Kozdroń

wyróżnienie 

  • Szymon Wdowiarz

BENIAMIN kl. 6
wyróżnienie

  • Weronika Matras
  • Patryk Niemiec
  • Andrzej Piwowarczyk
  • Jacek Stankiewicz
  • Krzysztof Wilk

KADET kl. 7
wynik bardzo dobry  

  •  Maciej Anioł

wyróżnienie

  • Magdalena Listek

„OLIMPUS” – konkurs chemiczny

  • Magdalena Listek – laureatka
  • Maciej Anioł – laureat

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”

  • Piotr Wilk – wyróżnienie

VIII Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Literacko-Plastyczny dla szkół podstawowych
 kategoria TEST

  • Franciszek Niebielski – 1 miejsce

Konkurs „Kraków – Stare Miasto – wieści z podwórek, ulic i zaułków

  • Antoni Sepielak – 1 miejsce

Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „Pierścień św. Kingi”

  • Laura Brykalska – wyróżnienie

Międzyszkolnym Konkursie Poezji Religijnej
„I Bóg stworzył … poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko”

  • Gabriela Janiga – 2 miejsce
  • Laura Brykalska – 3 miejsce

 IX Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej w Trzebini

 kategoria soliści

  • Zuzanna Partyka – 3 m iejsce
  • Weronika Basiaga – wyróżnienie

„Projekt na kartkę”
Klub Kuźnia Ośrodek kultury im C.K. Norwida

  • Aleksandra Bisaga – wyróżnienie

„Świat wokół mnie”
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu

  • Patrycja Boruch – 2 miejsce

Konkursy sportowe
Krakowska  Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Dzieci

  • Konstancja Dyląg – finalistka Wojewódzkich Zawodów w Narciarstwie Alpejskim  Indywidualnym Dziewcząt
  • Anna Nogaj – finalistka Wojewódzkich Zawodów w  Tenisie Stołowym Indywidualnym Dziewcząt
  • Anna Nogaj, Iga Warmuz – finalistki Wojewódzkich  Zawodów w Tenisie Stołowym Drużynowym Dziewcząt
  • Patrycja Dec, Anna Nogaj – finalistki Wojewódzkich  Zawodów w  Badmintonie Drużynowym Dziewcząt

Krakowska Olimpiada Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  • Wiktoria Polak, Julia Janiszek – finalistki Zawodów  w Snowboardzie Indywidualnym Dziewcząt
  • Mateusz Jakubowski – finalista Zawodów w Snowboardzie Indywidualnym Chłopców
  • Julia Janiszek – finalistka Zawodów  w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt