Bezpieczna droga do szkoły

Każdy uczeń powinien znać zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Przypomnieli nam o nich przedstawiciele Straży Miejskiej podczas wizyty w szkole. Pogadanki o bezpieczeństwie odbyły się we wszystkich klasach I –III. Uczniowie z uwagą zapoznawali się ze znakami drogowymi i zasadami obowiązującymi zarówno pieszych, rowerzystów, jak i kierujących pojazdami. Mamy nadzieję, że o zasadach bezpieczeństwa na drodze wszyscy będziemy pamiętać na co dzień.  Dziękujemy strażnikom miejskim za cenne wskazówki.

Strażnicy miejscy odwiedzili nas po raz drugi w tym roku szkolnym. W ramach przekazywania wiedzy o bezpieczeństwie w sieci, zaprezentowali najmłodszym uczniom naszej szkoły  przedstawienie pod tytułem „Smartfon, czyli opowieść o tym, jak Czarodziej i Smok pokonali Cyberbestiora”. Przedstawicielom Straży miejskiej gratulujemy pomysłów, zdolności aktorskich i dziękujemy za wspaniałą, pouczającą zabawę.