Życzenia dla Seniora

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcje charytatywną – Kartka dla Seniora. Zachęcamy do włączenia się w tę akcję wszystkich uczniów naszej szkoły. W tym celu należy wykonać kartkę świąteczną, wpisać życzenia podane poniżej i przynieść kartkę do szkoły abyśmy mogli przekazać ją pensjonariuszom Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, z którym Szkoła jest zaprzyjaźniona od lat.

Kartka z okazji Świąt Bożego Narodzenia wykonana własnoręcznie z kopertą (kupioną, zwykłą niepodpisaną).

Z życzeniami napisanymi ręcznie, najładniej jak potrafisz:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzymy Państwu głębokiego doświadczenia radości, miłości i pokoju, które pojawią się wraz z Nowonarodzonym Dzieciątkiem.

Życzymy spokojnego i obfitego w Boże łaski Nowego Roku!

(Twoje imię)

wraz z całą wspólnotą

Katolickiej Szkoły Podstawowej

im. św. Jadwigi Królowej

Kartkę w niezaklejonej kopercie należy w dniach 15 – 17 grudnia dostarczyć do szkoły w godzinach 8.00 – 17.00można także 18 grudnia do godziny 10.00 i wrzucić do specjalnie przygotowanego pudła podpisanego KARTKA DLA SENIORA.

Jeżeli kartka będzie zgodna z regulaminem konkursu organizowanym przez Samorząd Uczniowski, może brać udział w tym konkursie.