BAL KARNAWAŁOWY

„W karnawale, w karnawale
Dzieci bawią się wspaniale,
W karnawale każdy chce
Tańczyć, śpiewać, bawić się.

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. I my, mimo  drobnych trudności postanowiliśmy podtrzymać  tradycję. W tym nietypowym czasie każda klasa miała okazję tańczyć i bawić się w klasowym gronie. Barwnie przystrojone sale, wspaniała muzyka i oryginalne stroje wprowadziły naszych uczniów w prawdziwie karnawałowy nastrój. Kilkugodzinna zabawa przyniosła ogrom radości a promienne uśmiechy towarzyszyły naszym dzieciom przez kolejne dni. Nie zabrakło też miejsca dla wszędobylskiego w tym dniu pączka, gdyż nasz bal zbiegł się w czasie z słodkim dniem – Tłustym Czwartkiem. Gdyby nie czas, który niestety szybko biegnie i zmusza do powrotu, do codziennych obowiązków moglibyśmy przetańczyć cały dzień… i całą noc… Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Mamy nadzieję, że ten rok przyniesie więcej równie szczęśliwych momentów.