Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego zaprasza klasy VIII do zapoznania się z e-poradnikiem dotyczącym wyboru szkoły ponadpodstawowej.

Krakowska Szkoła Doradztwa Zawodowego przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Krakowie przygotowała e-poradnik jak przygotować się do procesu rekrutacji i podjęcia decyzji o wyborze szkoły ponadpodstawowej. Wiele cennych informacji znajdą w nim uczennice i uczniowie klasy VIII szkoły podstawowej, ich rodzice i nauczyciele.

E-poradnik.2021.2022

Ponadto Pani Elwira Zadęcka – dyrektor Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej zaprasza Rodziców uczniów klas VIII na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym, panią Beatą Oprochą. W celu ustalenia terminu spotkania proszę napisać na adres e-mail  beataoprocha@poradnia2krakow.pl. Spotkanie może odbyć się na terenie poradni lub on-line.

Uczniowie zainteresowani indywidualnymi  konsultacjami  z doradcą zawodowym mogą ustalić termin spotkania pisząc na adres e-mail doradcyzawodowi@poradnia2krakow.pl.