SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT w roku szkolnym 2020/2021

SUKCESY SPORTOWE DZIEWCZĄT

w roku szkolnym 2020/2021

W minionym roku szkolnym dziewczęta reprezentując naszą szkołę na Międzyszkolnych Zawodach Sportowych osiągnęły bardzo wysokie wyniki.

W październiku 2020 r. odbyły się Zawody Piłki Ręcznej oraz Czwórbój Lekkoatletyczny. Po długiej przerwie, związanej z nauką zdalną dziewczęta wróciły do rozgrywania kolejnych zawodów. W czerwcu wzięły udział w Wiosennych Indywidualnych Biegach Przełajowych i Piłce Nożnej.

Nie można przejść obojętnie i pominąć ogromnych sukcesów jakie osiągnęły dzięki swojej ciężkiej pracy, wysiłkowi i wytrwałości na wszystkich tych zawodach ….. trochę, jakby  zaprogramowane na……

II miejsce na Międzyszkolnych Zawodach Piłki Ręcznej

II miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym

II miejsce na Międzyszkolnych Zawodach Piłki Nożnej

ponadto w Indywidualnych Wiosennych Biegach Przełajowych

Ania N. z 7a zajęła II miejsce ( rocznik 2008)

Jagoda 6a zajęła V miejsce ( rocznik 2008)

Basia S. z 6a zajęła III miejsce ( rocznik 2009)

Martyna P. z 3a zajęła II miejsce ( rocznik 2010)

W Czwórboju lekkoatletycznym w konkurencji indywidualnej jakim był rzut piłeczka palantową  Ania N. z 7a zajęła I miejsce ( rzut na odległość 42m)

Konstancja D. z 7b zajęła II miejsce ( rzut na odległość 32m).

Bardzo serdeczne podziękowania za ogromny wkład w godne reprezentowanie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św, Jadwigi Królowej na zawodach międzyszkolnych dla :

Ani Nogaj, Zosi Radwańskiej, Konstancji Dyląg, Jagody Grzybczyk, Małgosi i Kasi Stachura,

Izy Rodak, Basi Sołtysik, Laury Pater, Magdy Urban, Patrycji Dec, Zuzi Pogorzelskiej, Martynie Pająk, Ani Zydroń , Dominiki Cetery, Klary Alibożek, , Róży Katulki, Ani Szczepanek, Faustyny Boroń.

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Roman