Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W piątek 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. To był trudny rok, pełen nowych wyzwań, w czasie którego w większości nauka odbywała się w trybie zdalnym i z którym uczniowie poradzili sobie wspaniale.

Ostatni miesiąc był czasem gdy wszyscy doceniliśmy szkołę nie tylko jako miejsce nauki, ale przede wszystkim jako miejsce spotkań, gdzie budujemy relacje. Dlatego niektórym tak ciężko było się rozstać. I choć za dwa miesiące spotkamy się znowu, to będzie to już inna szkoła i z nostalgią będziemy wspominać Absolwentów i Pracowników szkoły, którzy nas opuścili z końcem tego roku szkolnego.

Wszystkim życzymy szczęścia i sukcesów w przyszłości oraz dużo odpoczynku w wakacje.

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystego zakończenia roku na sali teatralnej oraz z mszy świętej.

Wpisy do Złotej Księgi 2020/2021