Aktualności

W roku szkolnym 2015/16, dzięki wysokim wynikom uzyskanym przez uczniów w sprawdzianie szóstoklasisty, szkoła zajęła 1. miejsce wśród szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Konkurs IDIOMY rozstrzygnięty!

We wtorek 14 maja rozdane zostały dyplomy i nagrody laureatom konkursu plastyczno-językowego IDIOMY.

W kategorii idiomów angielskich pierwsze miejsce zdobyła Anna Copija z klasy 3b, drugie miejsce - Łucja Latko z klasy 3a a trzecie miejsce Zuzanna Kowalówka z klasy 2a.

W kategorii idiomów niemieckich dwie osoby - Jerzy Dydo z klasy 3b i Ignacy Tomsia z klasy 2a - zdobyły identyczną liczbę punktów i zajęły ex aequo pierwsze miejsce.

Drugie miejsce zdobył Stanisław Węgrzyn z klasy 3a.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu znakomitych pomysłów, kreatywnosci i talentu plastycznego,

Małgorzata Różańska i Magdalena Wilk

Gra rodzinna

Zapraszamy do udziału w grze rodzinnej Zanim powstały numery alarmowe - czyli historia służb ratowniczych w Krakowie. Gra wpisuje się w obchody odpustowe ku czci św. Jadwigi i może być świetnym pomysłem na niedzielny spacer z całą rodziną.

Należy wydrukować kartę pracy, odbyć spacer wyznaczoną trasą, uzupełnić zadania.

Wypełnioną kartę prosimy składać do 3 czerwca 2018 r. w sekretariacie szkoły lub w zakrystii parafii św. Jadwigi.

Uczestnicy zostaną nagrodzeni w niedzielę 9 czerwca 2019 r. na Mszy Świętej o godz. 11.00.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W GRZE

KARTA GRY RODZINNEJ

ZBIÓRKA ZABAWEK UŻYWANYCH

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy wzięli udział w zbiórce zabawek oranizoawanej przez Szkolne Koło Wolontariatu. Ilośc zabawek przerosła nasze oczekiwania, dlatego w pakowaniu i segregacji uczennicom z Koła Wolontariatu pomagali członkowie Samorządu Ucznowskiego.

Dziekujemy również Panu Kawiorskiemu, który przewiózł wszystkie zabawki do oddziału Caritasu w Brzegach.

Pragniemy także podziękować za bardzo duży odzew rodziców chętych do przewiezienia zabawek. Jesteście Państwo wspaniali! Na pewno w przyszłości zdarzy się okazja do współpracy, gdyż Szkolne Koło Wolontariatu dopiero rozpoczyna swoją przygodę.

Wyniki konkursu plastycznego

Dogadajmy się! Budujemy mosty porozumienia!

zorganizowanego dla małopolskich szkół podstawowych przez Stowarzyszenie Mediatorów Polskich

I miejsce praca  Budujemy  Zosia Ryś z klasy 3a

wyróżnienie  praca zespołowa Dogadajmy się

Zosia Kołodziej i Helena Włodarczyk z klasy 5a

Nagrody zostały wręczone podczas Fesiwalu Mediacji Rówieśniczych.

Gratulujemy pomysłowych prac!

Konkurs Show your talent/ Zeige dein Talent

rozstrzygnięty!

Magda Listek  z klasy 6b  śpiew We are the word Michael Jackson

Zofia Zarudzka, Weronika Moncznik, Aleksandra Antkiewicz

z klasy 6b  scenka Ticket inspector

Zuzanna Partyka z klasy 7a  śpiew Halo Beyonce

Patrycja Boruch z klasy 7a  śpiew  Shallow Lady Gaga

Weronika Basiaga z  klasy 7a śpiew  Rise Up Andra Day

Serdecznie gratulujemy talentów muzyczno-wokalnych i aktorskich!

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI KARMELU”

organizowany przez Sanktuarium św. Józefa w Poznaniu.

swietateresaodJezusa

Miło nam poinformować że nasze uczennice Dominika Cetera oraz Amelia Boroń otrzymały nagrody w kategorii wiekowej klas IV- VI (miejsca przyznawane były równorzędne).

Nadesłano 1424 prace z różnych stron Polski, które reprezentowały blisko 200 instytucji (szkolnych, parafialnych, kulturalnych). W opinii Komisji oceniającej prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie.

Gratulujemy artystycznych osiągnięć!

13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Jadwigi Królowej