Nasze sukcesy

W roku szkolnym 2015/16, dzięki wysokim wynikom uzyskanym przez uczniów w sprawdzianie szóstoklasisty, szkoła zajęła 1. miejsce wśród szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Sukcesy w roku szkolnym 2016/17

 

Małopolski Konkurs Informatyczny - Małopolskie Baltie 2017

laureaci:  Mikołaj Mierzwa, Wojciech Siwko, Mateusz Stoch, Karol Chłopicki

finaliści:  Jan Ulman, Maciej Anioł, Krzysztof Kopeć, Szymon Alibożek, Kamil Banasiuk, Stanisław Pawelec, Piotr Bublik

 

Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie 2017

laureaci: Stanisław Pawelec, Karol Chłopicki, Szymon Dziewoński, Mikołaj Mierzwa, Szymon Alibożek, Wojciech Siwko, Maciej Anioł
finaliści: Jan Ulman, Mateusz Stoch, Krzysztof Kopeć


Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista: Stanisław Sawicki

 

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka"

laureat: Magdalena Listek, Stanisław Sawicki, Szymon Dziewoński

finaliści: Mikołaj Mierzwa, Stanisław Pawelec, Antonina Dulak, Maciej Anioł

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

laureat: Szymon Dziewoński

wyróżnienie: Jagoda Grzybczyk, Hubert Blecharski,Szymon Wdowiarz,Krzysztof Wilk, Patryk Niemiec, Jacek Stankiewicz, Filip Dziubiński, Wojciech Kwaśniak, Iga Warmuz, Gabriela Wilczyńska, Magdalena Listek, Maciej Anioł, Patryk Warnke, Szymon Alibożek, Wiktor Włodarski, Stanisław Pawelec, Mikołaj Mierzwa, Szymon Kumorek, Natalia Charzewska, Joanna Zoła, Wojciech Siwko,Karol Chłopicki, Ewa Jurek, Stanisław Sawicki, Hanna Batkiewicz, Franciszek Stach, Aleksandra Wicherek, Michał Rybak

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" (kl. 2-3)

wynik bardzo dobry: Franciszek Niebielski, Hubert Blecharski, Wiktor Kozdroń, Jakub Majcherczyk, Jagoda Grzybczyk

wynik dobry: Krzysztof Wilk  

 

Matematyka bez granic 2017
Klasa 5a - II miejsce w regionie i II miejsce w kraju

Klasa 6b - II miejsce w regionie i II miejsce w kraju

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

nagroda główna: Dobrochna Brańka, Oskar Chwała, Maria Marć, Anna Szczepanek, Franciszek Niebielski

nagroda: Stanisław Węgrzyn, Agnieszka Parys,

wyróżnienie: Martyna Bachurska, Jerzy Dydo, Zuzanna Dziędzioła, Marek Gajewski, Mikołaj Jaklik, Krystyna Jurowska, Łucja Latko, Igor Polański, Laura Teleg, Hubert Blecharski, Łucja Brykalska, Bartosz Byrski, Jagoda Grzybczyk, Karol Muniak, Natalia Przydatek, Szymon Wdowiarz, Filip Dziubiński, Wojciech Kwaśniak, Marek Malarczyk, Patryk Niemiec, Hanna Pietrzkiewicz, Zofia Radwańska, Zuzanna Roman, Antoni Roman, Helena Romek, Iga Warmuz, Gabriela Wilczyńska, Krzysztof Wilk, Helena Włodarczyk, Julia Blecharska, Mateusz Fryc, Magdalena Listek, Mateusz Różkowski, Agnieszka WdowiarzNatalia Chorzewska, Michał Gorzkowicz, Olaf Książkiewicz, Stanisław Pawelec, Wojciech Siwko, Krzysztof Bagniński, Alicja Jagielska, Katarzyna Kowalik

 

XXXII  Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”
II miejsce Zespół „Figielek”

 

Krakowski Przegląd Dziecięcych i MłodzieżowychZespołów Teatralnych „Tęcza 2017”

II miejsce Zespół „Figielek”

 

Konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek"

wyróżnienie: Ewa Cudziło

 

Konkurs plastyczny"Odkrywamy zabytki Małopolski" 

laureatka: Dobrochna Brańka

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój portret"

laureatka: Karolina Pióro

 

XVI Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O Złote Pióro"

wyróżnienie:  Magdalena Listek

 

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski 

II miejsce w etapie rejonowym: Franciszek Niebielski


Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej " Pierścień Św. Kingi"

wyróżnienie: Franciszek Niebielski

finalistka: Weronika Pyszka

 

VII Miedzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej "I Bóg stworzył poezję..."

nagroda publiczności: Franciszek Niebielski

 

VII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie "Tajemnice mojego miasta"

I miejsce: Ewa Cudziło, Wojciech Kwaśniak, Marek Malarczyk (drużyna)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego 

finalista: Kamil Banasiuk

 

Konkurs Języka Angielskiego "English Ace"
nagrodzeni:
Weronika Pyszka, Maciej Anioł, Mikołaj Mierzwa, Wojciech Siwko, Szymon Dziewoński, Gabriela Grzybczyk, Kamil Banasiuk, Krzysztof Kopeć, Hanna Batkiewicz, Alicja Bal, Kamil Dudzik

Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"

nagrodzeni: Mikołaj Mierzwa, Kamil Banasiuk, Krzysztof Kopeć, Hanna Batkiewicz, Kamil Dudzik, Hanna Batkiewicz, Amelia Grzywińska, Alicja Bal, Aleksandra Wicherek

 

 

 

 

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

miejsce  - klasyfikacja końcowa

 

Jesienne indywidualne Biegi Przełajowe

 

Badminton 

6 miejsce - chłopcy drużynowo

 

Pływanie 

 

Narciarstwo Alpejskie

 

Mini Koszykówka

 

Tenis Stołowy

5 miejsce - dziewczęta drużynowo

3 miejsce - chłopcy drużynowo

 

Zawody Szachowe

 

4-bój Lekkoatletyczny

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski - klasyfikacja końcowa

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

1. 800 - 845

2. 850 - 935

3. 945 - 1030

4. 1045 - 1130

5. 1140 - 1225

6. 1230 - 1315

7. 1320 - 1405

8. 1420 - 1505

 

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

snm

Szkoła objęta patronatem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Szkoła współpracuje z Przedszkolem

Sióstr Duszy Chrystusowej

sgp logo

Szkoła objęta patronatem SGP SYSTEMS

Kalendarz

styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Najbliższe wydarzenia

So Sty 12
Ferie zimowe
N Sty 13
Ferie zimowe
Pn Sty 14
Ferie zimowe
Wt Sty 15
Ferie zimowe
Śr Sty 16
Ferie zimowe

Kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Jadwigi Królowej

ul. Łokietka 60

31-334 Kraków

tel: 12 632 31 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

80 8589 0006 0000 0030 6610 0080