Nasze sukcesy

W roku szkolnym 2015/16, dzięki wysokim wynikom uzyskanym przez uczniów w sprawdzianie szóstoklasisty, szkoła zajęła 1. miejsce wśród szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

 

Małopolski Konkurs Biblijny

Finalista: Kamil Katulka

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finaliści: Karolina Dąbrowska, Aleksandra Obłąkowska

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureat: Mariusz Trela 

 

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Finaliści: Michał Skierkowski, Mariusz Trela

 

Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Nagrody:   

klasy 4:      Julian Leśniak, Aleksandra Różycka, Szymon Bielówka

klasy 5:      Alicja Włodarczyk, Kacper Barczyk

klasy 6:      Maria Włodarczyk, Julia Walczak

 

Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

Nagrodzeni uczniowie: Mateusz Brzóska; Szymon Bielówka; Aleksandra Różycka

 

Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka

Laureaci: Gabriela Kisielewska, Julian Leśniak, Mariusz Trela

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry: Julian Leśniak, Jan Sawicki, Mariusz Trela,

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice mojego miasta”

1 miejsce (4-6) Pola Filipowicz, Piotr Mróz, Remigiusz Sepiał

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Olimpus”
Zofia Opach – Dyplom Laureata.

Konkurs plastyczny " Wróbelki i inne ptaki" – Klub Kultury Wróblowice  

I miejsce Joanna Niemczycka, II miejsce Kamila Kękuś, III miejsce Zuzanna Mirowska

 

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

1 miejsce: Mateusz Żółtek, 3 miejsce: Ida Bojsza,

 

Międzyszkolny Konkurs  Recytatorski „Poezja Kobiet”

Wyróżnienie: Stefan Kopta, Michał Polowiec, Jan Salwiński

 

Międzyszkolny Konkurs  Recytatorski „Jak to łatwo powiedzieć”

Wyróżnienie – Stefan Kopta

 

Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

wyróżnienia: Julia Sroczyńska, Julian Leśniak, Justyna Krzyżak, Olga Podosek,

finalista: Julian Leśniak

 

Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień”

wyróżnienia: Olga Podosek,Julian Leśniak, Pola Filipowicz, Jagoda Hernik, Aleksandra Kufel, Aleksandra Obłąkowska, Katarzyna Strojny

 

Konkurs wiedzy mitologicznej

wyróżnienie: Karolina Gocyk

 

Konkurs "Cudowny Świat Baśni" test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena

I miejsce: Pola Filipowicz; IV miejsce: Kamila Kękuś

wyróżnienia: Róża Nowina Konopka; Iga Walczak; Jagoda Hernik

 

Międzyszkolny konkurs literacki na limeryk na wzór Wisławy Szymborskiej.

wyróżnienia: Alicja Włodarczyk; Zuzanna Wadowska; Remigiusz Sepiał; Aleksandra Obłąkowska; Julia Walczak; Iga Walczak

 

Zespół teatralny „Figielek”:

I miejsce w Krakowskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2012”

 

Zespół teatralny „Wielokropek”:

Grand Prix w Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych „Do Betlejem Pospieszajcie”;

I miejsce w XIV spotkaniach Grup Kolędniczych

 

Zespół teatralny „Pod Chmurką”:

II miejsce w Krakowskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2012”;

I miejsce w XX Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół – VI miejsce  - klasyfikacja końcowa

poszczególne zawody:

 

Wiosenne Biegi Przełajowe- Finał Miejski -klasyfikacja końcowa

VI miejsce  dziewczęta 9x800m

XII miejsce chłopcy 9x 1000m 

 

Piłka nożna

VII - XII miejsce dziewczęta

XV- XVI miejsce chłopcy

 

Piłka koszykowa

V miejsce dziewczęta

 

Pływanie - sztafeta dziewcząt

VII i IX miejsce

 

Badminton

VI miejsce - dziewczęta

 

Szachy indywidualnie i drużynowo

VII miejsce Jakub Seweryn - klasyfikacja indywidualna

X miejsce -klasyfikacja generalna

 

Tenis Stołowy Indywidualnie

III miejsce  

XIV miejsce Gabriel Mocek

XV miejsce Jakub Seweryn

 

Tenis Stołowy Zespołowo

XII miejsce  dziewczęta

VIII miejsce  chłopcy

 

Narciarstwo alpejskie - Siepraw

II miejsce dziewczęta drużynowo

I miejsce chłopcy drużynowo

        kat. dziewcząt klas I-IV     

          IV miejsce Magdalena Chromcewicz

          XI miejsce Rozalia Brzegowska

          kat. dziewcząt klas V-VI

          I miejsce  Zofia Dulczewska

          XII miejsce Barbara Salwińska

        XXI miejsce Marianna Kubsik

        kat. chłopców klas I-IV     

        II miejsce Wojciech Dulczewski

        VI miejsce Mikołaj Dyląg

        kat. chłopców klas V-VI

        XI miejsce Skierkowski Michał

        XXXVI miejsce Mikołaj Hejnar

 

Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

finaliści: Magdalena Chromcewicz, Zofia Dulczewska, Mikołaj Dyląg,              Wojciech Dulczewski

 

Mistrzostwach Szkół Krakowa w Narciarstwie Alpejskim

Nowy Targ - Długa Polana

II miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski -klasyfikacja końcowa

VI miejsce  dziewczęta 9x800m 

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

1. 800 - 845

2. 850 - 935

3. 945 - 1030

4. 1045 - 1130

5. 1140 - 1225

6. 1230 - 1315

7. 1320 - 1405

8. 1420 - 1505

 

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

snm

Szkoła objęta patronatem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Szkoła współpracuje z Przedszkolem

Sióstr Duszy Chrystusowej

sgp logo

Szkoła objęta patronatem SGP SYSTEMS

Kalendarz

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Jadwigi Królowej

ul. Łokietka 60

31-334 Kraków

tel: 12 632 31 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

80 8589 0006 0000 0030 6610 0080