Nasze sukcesy

W roku szkolnym 2015/16, dzięki wysokim wynikom uzyskanym przez uczniów w sprawdzianie szóstoklasisty, szkoła zajęła 1. miejsce wśród szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

 

Małopolski Konkurs Informatyczny

Laureaci: Szymon Bielówka, Julian Leśniak, Szymon Skierkowski

Finaliści: Kacper Ćwiertnia, Hubert Dorożyński, Piotr Mróz, Patryk Nalepka, Mateusz Niemiec, Weronika Szybińska

 

Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie 2014

Etap wojewódzki

(1) Julian Leśniak; (2) Szymon Bielówka; (3) Szymon Skierkowski; (10) Patryk Nalepka; (38) Kacper Ćwiertnia; (47) Hubert Dorożyński; (58) Piotr Mróz; (96) Mateusz Kopeć; (109) Natalia Dąbrowska

Etap krajowy

(7) Julian Leśniak; (9) Patryk Nalepka; (10) Szymon Skierkowski; (21) Szymon Bielówka

(1 kategoria młodsza) Mateusz Bielówka

Finał Międzynarodowy

(2) Patryk Nalepka; (4) Szymon Bielówka; (15) Julian Leśniak; (21) Szymon Skierkowski

 

Konkurs Języka Niemieckiego Młody Lingwista

15 miejsce w kraju Igor Skwirtniański

 

Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka

Laureaci: Julian Leśniak, Piotr Mróz, Patryk Nalepka

 

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Julian Leśniak – nagroda główna;

Nagrody: Maciej Anioł, Pola Filipowicz, Magdalena Listek, Stanisław Pawelec, Dominik Pardyak, Jan Strach,

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice mojego miasta”

2 miejsce (klasy 4-6) : Alina Broda, Maksymilian Dębowski, Pola Filipowicz

 

Konkurs plastyczny dla klas młodszych " Dom i ogród moich marzeń" – Krajowa Izba Architektów  

laureaci Magdalena Listek, Franciszek Paleczny, Konstancja Radwańska

 

Konkurs plastyczny „Kolorowe wiersze Tuwima” – Pracownia Aktywności Twórczej Centrum Młodzieży im. H. Jordana i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

wyróżnienie: Mikołaj Kozakiewicz

 

Międzyszkolny  Konkurs Pięknego Słowa „Mój Kraków”

Magdalena Listek – 2 Miejsce, kategoria – praca malarska

 

Konkurs "Cudowny Świat Baśni" test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena

wyróżnienie Katarzyna Gubała, Rozalia Brzegowska

 

Konkurs międzyszkolny Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

V miejsce Igor Skwirniański, Jan Jurek

wyróżnienie Patryk Nalepka, Pola Filipowicz

 

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii

laureat Adam Kufel

 

Ogólnopolski Konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży

III miejsce Justyna Krzyżak

 

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Kornel Makuszyński i jego bohaterowie” laureat Rozalia Brzegowska

 

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

wyróżnienie: Alina Broda

 

Konkurs pod patronatem konsula Danii, Prezydenta Miasta Krakowa i Uniwersytetu Jagiellońskiego "Szukamy drugiego Andersena"

II miejsce: Kamila Kękuś

 

Konkurs "Wiosenne zmagania z językiem polskim"

laureaci: Weronika Czapla, Julian Leśniak

 

XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

wyróżnienie dla Justyny Krzyżak za wiersz "Nastoletnia"

 

Zespół teatralny „Figielek”:

I miejsce w Przeglądzie Teatralnym „Cudowny świat baśni”;

III miejsce Krakowskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2014”

 

Zespół teatralny „Wielokropek”:

I miejsce w XVI Spotkaniach Grup Kolędniczych;

I miejsce w Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych „Anioł Pasterzom mówił…”

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

VI miejsce  - klasyfikacja końcowa

 

Jesienne indywidualne Biegi Przełajowe

X miejsce Julia Sroczyńska

VI miejsce -klasyfikacja drużynowa dziewcząt

IX miejsce Leon Chłopicki

XIII miejsce - klasyfikacja drużynowa chłopców

 

Badminton 26.01.2014

VI miejsce dziewczęta

III miejsce chłopcy

 

Pływanie 29. 01.2014

X  miejsce  Zuzanna Mirowska - st. dowolny

IX miejsce Jakub Ciembka - st.dowolny

V miejsce dziewczęta - Sztafeta 8x 50m

VII miejsce chłopcy­ - Sztafeta 8x 50m

 

Narciarstwo Alpejskie

V miejsce dziewczęta

I miejsce chłopcy drużynowo

kat. dziewcząt klas I-IV     

XIV miejsce Rozalia Brzegowska 

kat. dziewcząt klas V-VI

IV miejsce Magdalena Chromcewicz

XXIV Joanna Heydel

kat. chłopców klas I-IV     

V miejsce Leon Chłopicki

kat. chłopców klas V-VI

II miejsce Wojciech Dulczewski

III miejsce Mikołaj Dyląg

 

4-bój Lekkoatletyczny

XII miejsce dziewczęta

IV miejsce chłopcy

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski - klasyfikacja końcowa

IV miejsce  dziewczęta 9x800m

VII miejsce chłopcy 9x1000m

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

1. 800 - 845

2. 850 - 935

3. 945 - 1030

4. 1045 - 1130

5. 1140 - 1225

6. 1230 - 1315

7. 1320 - 1405

8. 1420 - 1505

 

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

snm

Szkoła objęta patronatem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Szkoła współpracuje z Przedszkolem

Sióstr Duszy Chrystusowej

sgp logo

Szkoła objęta patronatem SGP SYSTEMS

Kalendarz

lipiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Jadwigi Królowej

ul. Łokietka 60

31-334 Kraków

tel: 12 632 31 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

80 8589 0006 0000 0030 6610 0080