Nasze sukcesy

W roku szkolnym 2015/16, dzięki wysokim wynikom uzyskanym przez uczniów w sprawdzianie szóstoklasisty, szkoła zajęła 1. miejsce wśród szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Sukcesy w roku szkolnym 2014/15

 

Małopolski Konkurs Informatyczny "Baltie"

laureaci: Patryk Nalepka (I miejsce), Kacper Ćwiertnia, Szymon Skierkowski

finaliści: Mateusz Niemiec, Zofia Sorysz, Borys Buchaniec, Urszula Stankiewicz

Międzynarodowy Konkurs Programowania "Baltie 2015"

1 miejsce (B) - Szymon Skierkowski

7 miejsce (B) - Kacper Ćwiertnia

8 miejsce (A) - Wojciech Siwko

Finaliści:

(B) Mateusz Niemiec, Borys Buchaniec, Patryk Nalepka, Maksymilian Dębowski

(A) Antonina Dulak, Jan Ulman

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wynik bardzo dobry: Michał Anioł (kat. Żaczek), Magdalena Listek (kat. Żaczek), Karol Chłopicki (kat. Maluch)

wyróżnieni: Mateusz Fryc, Krzysztof Wilk, Helena Włodarczyk, Olga Ehrenfeld, Michał Gorzkowicz, Gabriela Grzybczyk, Stanisław Pawelec, Aleksandra Wicherek, Stanisław Sawicki, Hanna Batkiewicz, Ewa Jurek, Joanna Kostrzewska, Łukasz Ehrenfeld, Urszula Stankiewicz, Aleksander Joniec, Patryk Nalepka, Mateusz Niemiec, Szymon Skierkowski

Konkurs Matematyczny dla uczniów Szkół Podstawowych Województwa Małopolskiego "Krakowska Matematyka"

Laureaci: Patryk Nalepka, Stanisław Sawicki

 

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"

laureat: Maciej Anioł

wynik bardzo dobry: Jan Strach, Stanisław Pawelec, Wojciech Siwko

wynik dobry: Magdalena Listek, Mikołaj Mierzwa, Karolina Chmielowska

VIII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

nagroda główna: Julia Szczepka

nagrody: Mateusz Fryc, Magdalena Listek, Jan Strach

wyróżnienia: Ewa Cudziło, Anna Hetnał, Hanna Kozak, Mikołaj Kozakiewicz, Wojciech Kwaśniak, Marek Malarczyk, Kajetan Mierzwa, Agnieszka Parys, Zofia Radwańska, Helena Romek, Gabriela Wilczyńska, Szymon Alibożek, Maria Kaczmarczyk, Maciej Anioł, Karolina Molo, Franciszek Paleczny, Mateusz Różkowski, Weronika Pyszka, Konstancja Radwańska, Patryk Warnke, Agnieszka Wdowiarz, Wojciech Siwko, Patrycja Boruch, Michał Gorzkowicz, Gabriela Grzybczyk, Mikołaj Mierzwa, Stanisław Pawelec, Alicja Jagielska, Maciej Kus

Ogólnopolski Konkurs "Omnibus Humanistyczny"

Magdalena Listek - I miejsce

wynik bardzo dobry: Zofia Krzyżak, Zofia Piwowarczyk, Aleksandra Antkiewicz

wynik dobry: Rozalia Brzegowska

XIV Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O Złote Pióro"

II miejsce: Magdalena Chromcewicz

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży "Dwie Książki"

Laureatka: Rozalia Brzegowska

XII Krakowski Konkurs Recytatorski

III miejsce - Ida Bojsza

 

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja ks. Jana Twardowskiego"

III miejsce - Weronika Pyszka

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Po nitce do kłębka - czyli zagadki detektywistyczne"

I miejsce - Stanisław Pawelec

wyróżnienie: Gabriela Grzybczyk, Wojciech Siwko

X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

Jan Strach - wyróżnienie II stopnia

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie "Krakus"

II miejsce - Leon Chłopicki

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Laureat: Patryk Nalepka

Ogólnopolski konkurs English Ace

laureaci: Krzysztof Kopeć, Alicja Bal, Hanna Batkiewicz, Kinga Alibożek, Dawid Klimkiewicz, Katarzyna Gubała, Patryk Nalepka

 

Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"

wynik bardzo dobry: Dawid Klimkiewicz, Zofia Sorysz, Urszula Stankiewicz

wynik dobry: Julia Ciepiela, Katarzyna Gubała, Patryk Nalepka

 

Konkurs plasyczno-językowy "Przysłowia w Języku Angielskim i Niemieckim"

nagrodzeni uczniowie: Magdalena Listek, Anna Hetnał, Ewa Cudziło, Michał Gorzkowicz, Sonia Kupiec

Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Tęcza 2015":

II miejsce: Zespół teatralny Wielokropek

 

Międzyszkolny Przegląd Przedstawień Jasełkowych "Anioł Paterzom Mówił..."

II miejsce: Zespół teatralny Figielek

 

Konkurs plastyczny "Dom i ogród moich marzeń"

laureaci: Antoni Roman, Hubert Antkiewcz, Magdalena Brzóska, Olga Ehrenfeld

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Ogólne Szkół dziewcząt i chłopców

IV miejsce w klasyfikacji końcowej

Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe 

XXI miejsce dziewczęta:

15m Kostrzewska Joanna

17m Brzegowska Rozalia

22m Broda Alina

XII miejsce chłopcy:

9m Ehrenfeld Łukasz

16m Chłopicki Karol

28m Warmuz Adam

Halowa Piłka Nożna

IX miejsce dziewczęta w Klasyfikacji Drużynowej

IX miejsce chłopcy w Klasyfikacji Drużynowej

Szachy

XI miejsce dziewczęta w Klasyfikacji Drużynowej (na 32 zespoły startujące)

  • w składzie: Wicherek Aleksandra IVa, Sitarska Zuzanna IVa

X miejsce chłopcy w Klasyfikacji Drużynowej (na 36 zespołów startujących)

  • w składzie: Czarnik Mikołaj Va, Bochenek Michał Vb, Strach Jan IIIa

 

 

Pływanie

III miejsce Mirowska Zuzanna - 50m w st. dowolnym (awans do zawodów wojewódzkich)

XIII miejsce Sroczyńska Emilia - 50m st. klasyczny

XX miejsce Loch Dorota

VI miejsce w Klasyfikacji Drużynowej Dziewcząt

VII miejsce Kubsik Stanisław - 50m st. motylkowy (awans do Zawodów Wojewódzkich)

X miejsce Warmuz Adam - 50 m styl dowolny

XI miejsce Skierkowski Szymon

VI miejsce w Klasyfikacji Drużynowej Chłopców

 

Sztafeta Pływacka 8x 50m

   V miejsce dziewczęta - awans do Zawodów Wojewódzkich

  •  w składzie: Mirowska Zuzanna, Loch Dorota, Ciembka Julia, Warnke Sonia, Izdebska Anna, Sroczyńska Emilia, Knapik Aleksandra, Bal Alicja .                                              

   VI miejsce chłopcy

  • w składzie: Kubsik Stanisław, Buchaniec Borys, Dębowski Maks, Zaboklicki Szymon, Skierkowski Szymon, Warmuz Adam, Jarzmik Sebastian, Kufel Adam.

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w Chrzanowie

zakwalifikowali się:

  • Mirowska Zuzanna (III miejsce w Województwie Małopolskim)
  • Kubik Stanisław (VIII miejsce w Województwie Małopolskim)

 

Narciarstwo Alpejskie

     V miejsce dziewczęta drużynowo

     IV miejsce chłopcy drużynowo

kat. dziewcząt klas I-IV  

     XIII miejsce Aleksandra Knapik

kat. dziewcząt klas V-VI

     IV miejsce Magdalena Chromcewicz (awans do Zawodów Wojewódzkich)

     XXIV miejsce Rozalia Brzegowska

kat. chłopców klas I-IV  

     X miejsce Karol Chłopicki

kat. chłopców klas V-VI

     VII miejsce Leon Chłopicki (awans do Zawodów Wojewódzkich)

     XVII miejsce Łukasz Ehrenfeld

Badminton

   IV miejsce dziewczęta drużynowo

  • w składzie: Gabriela Karp, Sonia Warnke, Monika Dorycka

   III miejsce chłopcy drużynowo

  • w składzie: Adam Warmuz, Szymon Skierkowski, Adam Kufel

 

Koszykówka dziewcząt i chłopców

IX - X miejsce dziewczęta

IX - X miejsce chłopcy

 

Indywidualny i drużynowy Tenis Stołowy

VII miejsce Sowier Magdalena (awans do Zawodów Wojewódzkich)

IX miejsce Zaboklicka Pola

VI miejsce dziewczęta drużynowo

XI - XIII miejsce chłopcy drużynowo

Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

IX - X miejsce dziewczęta

IX - X miejsce chłopcy

 

Wiosenne Sztafetowe Biegi Przełajowe

XVII miejsce dziewczęta

VI miejsce chłopcy

 

Piłka Ręczna dziewcząt i chłopców

XI -XVI miejsce dziewczęta drużynowo

VII-VIII miejsce chłopcy drużynowo

4-BÓJ LEKKOATLETYCZNY

  • bieg na 60m
  • rzut piłeczką palantową
  • skok w dal z rozbiegu
  • bieg na 600m dziewczęta / 1000m chłopcy

XV miejsce dziewczęta drużynowo

VII miejsce chłopcy

 

Mini piłka nożna dziewcząt i chłopców

VI miejsce dziewczęta drużynowo

VIII-XI miejsce chłopcy drużynowo

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

1. 800 - 845

2. 850 - 935

3. 945 - 1030

4. 1045 - 1130

5. 1140 - 1225

6. 1230 - 1315

7. 1320 - 1405

8. 1420 - 1505

 

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

snm

Szkoła objęta patronatem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Szkoła współpracuje z Przedszkolem

Sióstr Duszy Chrystusowej

sgp logo

Szkoła objęta patronatem SGP SYSTEMS

Kalendarz

marzec 2019
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Jadwigi Królowej

ul. Łokietka 60

31-334 Kraków

tel: 12 632 31 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

80 8589 0006 0000 0030 6610 0080