Nasze sukcesy

W roku szkolnym 2015/16, dzięki wysokim wynikom uzyskanym przez uczniów w sprawdzianie szóstoklasisty, szkoła zajęła 1. miejsce wśród szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Sukcesy w roku szkolnym 2015/16

 

Małopolski Konkurs Informatyczny - Małopolskie Baltie 2016

laureaci: Łukasz Ehrenfeld, Aleksander Joniec, Zofia Sorysz, Urszula Stankiewicz,

finaliści: Kinga Alibożek, Mateusz Bielówka, Michał Bochenek,  Adam Kaczmarczyk, Michał Mróz,  Mateusz Stoch, Jan Ulman, 

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista: Stefan Kopta

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka"

laureat: Szymon Dziewoński

finaliści: Małgorzata Kuglarz, Mikołaj Mierzwa, Stanisław Sawicki, Jan Strach

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry: Maciej Anioł, Szymon Alibożek, Stanisław Pawelec, Stanisław Sawicki, Krzysztof Wilk

wyróżnienie: Kamil Dudzik, Szymon Dziewoński, Olga Ehrenfeld, Michał Gorzkowicz, Mateusz Fryc, Aleksander Joniec, Joanna Kostrzewska, Stefan Kopta, Małgorzata Kuglarz, Wojciech Kwaśniak, Magdalena Listek, Mikołaj Mierzwa, Andrzej Piwowarczak, Patryk Przydatek, Helena Romek, Michał Rybak, Jan Salwiński, Urszula Stankiewicz, Jan Strach, Wiktor Włodarski  

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" (kl. 2-3)

wynik bardzo dobry: Maciej Anioł, Mateusz Fryc, Krzysztof Wilk

wynik dobry: Patryk Niemiec, Agnieszka Parys,  

 

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

nagroda główna: Bartosz Byrski, Hubert Blecharski

nagroda: Franciszek Niebielski, Natalia Przydatek,  

wyróżnienie: Klara Alibożek

 

Małopolski Konkurs Humanistyczny

finalistka: Katarzyna Gubała

 

Konkurs Literacki "Kartka z pamiętnika Dąbrówki"

wyróżnienie: Rozalia Brzegowska

 

Międzyszkolny Konkurs Literacki "A ja wolę mojego tatę..."

laureat: Igor Szelezin

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Legenda niejedno ma imię..."

laureatka: Rozalia Brzegowska

 

Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O Złote Pióro"

laureatka: Zuzanna Partyka

wyróżnienie: Kinga Alibożek, Julia Blecharska, Urszula Stankiewicz

 

XIII Krakowski Konkurs Recytatorski 

I miejsce: Franciszek Niebielski (kl. 1-3)

I miejsce: Ida Bojsza (kl. 4-6)

Konkurs Recytatorski "O Pierścień Św. Kingi"

wyróżnienie: Weronika Pyszka (kl. 1-3)

finaliści: Julia Blecharska (kl. 1-3), Aleksander Joniec (kl. 4-6)

 

Ogólnopolski Konkurs "Losy bliskich i dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989"

finalista: Leon Chłopicki

 

Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

II miejsce: Mateusz Fryc

wyróżnienie: Magdalena Listek

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finaliści: Sylwia Szajowska, Zofia Sorysz, Dawid Klimkiewicz

 

Konkurs Języka Angielskiego "English Ice"

nagrodzieni: Mikołaj Mierzwa, Kamil Banasiuk, Kamil Dudzik, Urszula Stankiewicz, Sylwia Szajowska, Dawid Klimkiewicz, Helena Borowska, Łukasz Ehrenfeld, Katarzyna Gubała, Kinga Alibożek

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna do papieża Franciszka"

II miejsce: Zofia Krzyżak

wyróżnienie: Amelia Boroń, Julia Szczepka, Szymon Wdowiarz

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Chmurka Maja" organizowany przez Hospicjum dla Dzieci Alma Spei

II miejsce: Ewa Jurek

wyróżnienie: Magdalena Bereza, Maciej Kus

 

Konkurs "Dom i ogród moich marzeń"

laureaci: Magdalena Brzóska, Jagoda Horwat, Anna Nogaj, Konstancja Radwańska

 

Konkurs Plastyczny "Wielkie marzenia"

laureatka: Zofia Radwańska

 

VIII Konkurs Piosenki Religijnej - Skawina 2016

II miejsce: Schola "Nutki do Nieba"

 

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

 IV miejsce  - klasyfikacja końcowa

 

Jesienne indywidualne Biegi Przełajowe

III miejsce - Kostrzewska Urszula - awans do zwodów wojewódzkich

X miejsce - Rozalia Brzegowska

XV miejsce - Pola Zaboklicka

V miejsce -klasyfikacja drużynowa dziewcząt

XII miejsce - Michał Gorzkowicz

XV miejsce - Jan Salwiński

XIV miejsce - klasyfikacja drużynowa chłopców

 

Badminton 

V miejsce dziewczęta

V miejsce chłopcy

 

Pływanie 

III  miejsce - Stanisław Kubsik - awans do zawodów wojewódzkich

IX miejsce dziewczęta - Sztafeta 8x 50m

IX miejsce chłopcy­ - Sztafeta 8x 50m

 

Narciarstwo Alpejskie

V miejsce - Konstancja Dyląg - awans do zawodów wojewódzkich

XVI miejsce - Rozalia Brzegowska

V miejsce - Leon Chłopicki - awans do zawodów wojewódzkich

XII miejsce - Łukasz Ehrenfeld

XVI miejsce - Stefan Kopta

 

Mini Koszykówka

11-20 miejsca dziewczęta

11-20 miejsca chłopcy

 

Tenis Stołowy

VII miejsce - Pola Zaboklicka awans do zawodów wojewódzkich

VIII miejsce - Zofia Sorysz awans do zawodów wojewódzkich

Miejsca 5-6 dziewczęta drużynowo - Kinga Alibożek, Zofia Sorysz, Pola Zaboklicka

III miejsce - chłopcy drużynowo - Leon Chłopicki, Stefan Kopta, Marcin Nogaj - awans do zawodów wojewódzkich

 

Zawody Szachowe

XVI miejsce - Michał Bochenek

XVIII miejsce - dziewczęta drużynowo

XVII miejsce - chłopcy drużynowo

 

4-bój Lekkoatletyczny

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski - klasyfikacja końcowa

1 procent baner

dziennik elektroniczny 2

Dzwonki

1. 800 - 845

2. 850 - 935

3. 945 - 1030

4. 1045 - 1130

5. 1140 - 1225

6. 1230 - 1315

7. 1320 - 1405

8. 1420 - 1505

 

almaspei logo

Szkoła wspiera

Domowe Hospicjum

dla Dzieci

„Alma Spei”

snm

Szkoła objęta patronatem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Szkoła współpracuje z Przedszkolem

Sióstr Duszy Chrystusowej

sgp logo

Szkoła objęta patronatem SGP SYSTEMS

Kalendarz

styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Aby zobaczyć wszystkie wydarzenia kliknij nazwę miesiąca w powyższym kalendarzu.

Najbliższe wydarzenia

So Sty 12
Ferie zimowe
N Sty 13
Ferie zimowe
Pn Sty 14
Ferie zimowe
Wt Sty 15
Ferie zimowe
Śr Sty 16
Ferie zimowe

Kontakt

Katolicka Szkoła Podstawowa
im. św. Jadwigi Królowej

ul. Łokietka 60

31-334 Kraków

tel: 12 632 31 13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konto:

Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej
31-152 Kraków ul. Pędzichów 13

80 8589 0006 0000 0030 6610 0080