Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

Sukcesy w roku szkolnym 2013/2014   Małopolski Konkurs Informatyczny Laureaci: Szymon Bielówka, Julian Leśniak, Szymon Skierkowski Finaliści: Kacper Ćwiertnia, Hubert Dorożyński, Piotr Mróz, Patryk Nalepka, Mateusz Niemiec, Weronika Szybińska Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie 2014 Etap wojewódzki (1) Julian Leśniak; (2) Szymon Bielówka; (3) Szymon Skierkowski; (10) Patryk Nalepka; (38) Kacper Ćwiertnia; (47) Hubert Dorożyński; (58) […]

Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013   Małopolski Konkurs Humanistyczny Finaliści: Kamila Jałocha, Aleksandra Obłąkowska,   Małopolski Konkurs Matematyczny Finalista: Mateusz Brzóska,   Małopolski Konkurs Przyrodniczy Laureat: Julian Leśniak Finaliści: Mateusz Brzóska, Grzegorz Kukiełka, Kamila Jałocha, Remigiusz Sepiał,   Konkurs Języka Angielskiego English Ace Laureaci: Patryk Nalepka, Mateusz Brzóska   Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice […]

Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

Sukcesy w roku szkolnym 2011/2012   Małopolski Konkurs Biblijny Finalista: Kamil Katulka   Małopolski Konkurs Humanistyczny Finaliści: Karolina Dąbrowska, Aleksandra Obłąkowska   Małopolski Konkurs Matematyczny Laureat: Mariusz Trela   Małopolski Konkurs Przyrodniczy Finaliści: Michał Skierkowski, Mariusz Trela   Konkurs Języka Angielskiego English Ace Nagrody: klasy 4:      Julian Leśniak, Aleksandra Różycka, Szymon Bielówka klasy 5:      […]

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011   Małopolski Konkurs Matematyczny Laureat: Mariusz Trela   Małopolski Konkurs Przyrodniczy Laureat: Mariusz Trela Finaliści: Michał Barczyk, Jakub Dudek, Jan Roczniak   Konkurs Języka Angielskiego FOX Nagrodzeni uczniowie: Kamila Jałocha; Maria Włodarczyk; Julia Walczak; Wanda Heydel   Konkurs Języka Angielskiego English High Flier Nagrodzeni uczniowie: Zuzanna Wadowska; Alicja Włodarczyk   […]

Sukcesy w roku szkolnym 2009/2010

Sukcesy w roku szkolnym 2009/2010   Małopolski Konkurs Biblijny Finalistka: Maria Ulman,   Małopolski Konkurs Matematyczny Finalistka: Anna Kopta   Małopolski Konkurs Przyrodniczy Laureatka: Anna Kopta Finaliści: Maria Salwińska, Filip Woźniak, Michał Strojny   Konkurs języka angielskiego FOX Nagroda: Kamil Katulka   Wojewódzki Turniej Wiedzy „Zachować Dziedzictwo Kulturowe dla Przyszłych Pokoleń – Renesans w Krakowie” […]

Sukcesy w roku szkolnym 2008/2009

Sukcesy w roku szkolnym 2008/2009   Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny: Laureaci: Mariusz Trela   Wynik bardzo dobry: Jan Sawicki Barbara Salwińska, Weronika Wadowska, Grzegorz Dziembaj   Międzyszkolny konkurs literacki: „Opowiadanie o jesieni” II miejsce Maria Ulman   Podgórskie dyktando Wyróżnienie Michał Strojny   Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku Wyróżnienie Julia Musyl   Międzyszkolny konkurs recytatorski […]

Sukcesy w roku szkolnym 2007/2008

Sukcesy w roku szkolnym 2007/2008   Wojewódzki Turniej Wiedzy „Zachować Dziedzictwo Kulturowe dla Przyszłych Pokoleń – Renesans w Krakowie” Laura Ulman (wyróżnienie)   Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka Laureaci: Maria Salwińska, Joanna Stefańska   Międzyszkolny konkurs recytatorski „Poezja polska – od średniowiecza do romantyzmu” I miejsce  Marcelina Koczberska   Międzyszkolny konkurs recytatorski […]

Sukcesy w roku szkolnym 2006/2007

Sukcesy w roku szkolnym 2006/2007   Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka Laureat: Mateusz Jagielski   Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „TĘCZA” – Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie   wyróżnienie Laura Ulman   Międzyszkolny Konkurs  Literacki wyróżnienia: Lucyna Broniewska , Jagoda Rzemieniec , Marcelina Koczberska   Małopolski Konkurs Literacki „A mogło być inaczej…” Paweł Kulig […]

Sukcesy w roku szkolnym 2005/2006

Sukcesy w roku szkolnym 2005/2006   Małopolski Konkurs Humanistyczny Laureatka: Marta Kania   Konkurs „Cudowny Świat Baśni” test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena wyróżnienie: Laura Ulman   Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „…Panie, dałeś słowo…” wyróżnienie: Laura Ulman   III Krakowski Konkurs Recytatorski Finaliści:Marcelina  Koczberska, Jagoda Rzemieniec   VIII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Władysława Augustynka […]

Sukcesy w roku szkolnym 2004/2005

Sukcesy w roku szkolnym 2004/2005 Konkurs „Cudowny Świat Baśni” test ze znajomości baśni Andersena wyróżnienie: Laura Ulman, Maria Ulman   VII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Władysława Augustynka VIII miejsce   IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych II miejsce    Schola „Nutki do Nieba”: Grand Prix w Archidiecezjalnym Przeglądzie Piosenki Religijnej „Sacrosong” Nowy […]