Konkurs Show your talent/Zeige Dein Talent

W dniu 29 kwietnia 2022 r.w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Joanny Beretty Molli przy ul. Stelmachów 137 w Krakowie odbył się konkurs Show your talent/Zeige Dein Talent. Był to konkurs artystyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych uczących się języka angielskiego lub niemieckiego i chcących zaprezentować swój talent artystyczny na scenie. Konkurs organizowany był pod patronatem Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Nasi uczniowe zaprezentowałi się w następujących kategoriach zajmując wysokie miejsca:
1. Martyna Pająk, Paulina Mitan, Natalia Piwoawarska- kl.4a- piosenka anglojęzyczna kl.1-4- III miejsce.
2. Teresa Mitan, Stanisław Panek, Leon Sołtysiak- kl.4a- prezentacja teatralna w języku angielskim- I miejsce i nagroda specjalna jury.
3. Amelia Boroń- kl.7a- piosenka anglojęzyczna kl.5-8- I miejsce.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!