top of page

Święto Patrona Szkoły: Dzień Świętej Jadwigi Królowej


Z radością informujemy, że nasza szkoła po raz kolejny uroczyście obchodziła Dzień Patrona – Świętej Jadwigi Królowej. W tym roku przygotowaliśmy dla naszych uczniów szereg atrakcji i aktywności integrujących wszystkich uczestników. Poza zadaniami związanymi z propagowaniem wiedzy na temat Królowej Jadwigi, zorganizowano wiele zabaw i wyzwań, za które klasa gromadziła punkty.


Każda grupa otrzymała plan z rozpisanymi stacjami, co umożliwiło skorzystanie z pełnej oferty zajęć. Na terenie sal lekcyjnych oraz na placach wokół szkoły czekały różnorodne atrakcje, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Wśród nich znalazły się m.in. zaplatanie kolorowych warkoczyków, robienie bransoletek, eksperymenty chemiczne i fizyczne, majsterkowanie i wiele innych.


Uczniowie klas ósmych aktywnie wspierali kadrę pedagogiczną, pomagając w organizacji i prowadzeniu działań skierowanych do młodszych kolegów i koleżanek. Nie zabrakło także zabaw ruchowych na dmuchanych zjeżdżalniach, z wykorzystaniem chusty Klanza oraz przeciągania liny. Dzień ten obfitował również w słodkie przekąski, które nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych.


Z relacji uczniów wynika, że byli bardzo zadowoleni z przebiegu święta patronalnego. Mamy nadzieję, że była to doskonała okazja do tworzenia wspaniałych wspomnień związanych ze szkołą.


Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! Czekamy na przyszłoroczne obchody Dnia Świętej Jadwigi Królowej, które z pewnością będą równie udane i pełne radości.


Comments


bottom of page