Gdzie ta moja skarpetka? - czyli klasy pierwsze w teatrze Groteska.

Skarpetki - część garderoby, która często otula nasze stopy. Zdarza się jednak, że jedna z nich przepada bez śladu. Chodzimy, szukamy, zaglądamy do wszystkich szuflad, pod łóżko i za poduszki… Nie ma. W końcu zaprzestajemy poszukiwań, zastanawiając się gdzie ona jest?

Jedna z pisarek dla dzieci, Joanna Bednarek przedstawiła przygody zaginionych skarpetek w swojej książce pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”, a Lech Walicki wyreżyserował spektakl o tym samym tytule, na który do Teatru „Groteska” wybrały się dzieci z klasy I a i I b w dniu 22 września.

Bardzo ciekawy spektakl, niesamowita gra aktorów i humorystyczne podejście do problemu znikających skarpetek przysporzyły uczniom wiele radości i pobudziły ich wyobraźnie do tworzenia nowych przygód własnych zaginionych skarpetek.

A czy Ty wiesz jakie przygody spotykają Twoje zaginione skarpetki?