top of page

Kolędowanie z Seniorami

25 i 26 stycznia Zespół Muzyczny pod kierownictwem p. Ewy Nawrot odwiedził Zakład Opiekuńczo Leczniczy Bona - Med na ul. Dożynkowej oraz na ul. Siemaszki.

Uczniowie oprócz śpiewania i grania przedstawiali krótką historię wykonywanych utworów. Na koniec Państwu Seniorom w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły zostały przekazane życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka, a członkowie zespołu rozdali kartki przygotowane przez uczniów. Był też czas rozmów i indywidualnych spotkań, Państwo Seniorzy byli zachwyceni występem dzieci i możliwością rozmowy. Te wzruszające chwile na długo pozostaną w naszej pamięci.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w tym przedsięwzięciu. Uczniom, którzy poświecili swój czas i przygotowali kartki oraz członkom Zespołu Muzycznego, którzy reprezentowali naszą szkołę i podzielili się swoim talentem z osobami starszymi.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Opmerkingen


bottom of page