Konkurs rozstrzygni臋ty, nagrody przyznane馃槉 馃槉!

W pi膮tek 31 marca 2023r og艂oszone zosta艂y wyniki konkursu ENGLISH & GERMAN CALLIGRAMS.

Prace konkursowe mo偶na by艂o ogl膮da膰 na wystawie na parterze naszej szko艂y.

Wyb贸r najlepszych prac nie by艂 艂atwy, dlatego w ich ocenie wzi臋艂o udzia艂 wielu nauczycieli i uczni贸w.

Z przyjemno艣ci膮 wr臋czyli艣my nagrody ksi膮偶kowe (oczywi艣cie po angielsku馃槉) Tadeuszowi Dydo za zaj臋cie 1 miejsca (praca GRAFFITI), Faustynie Boro艅 za zajecie 2 miejsca (praca HORSE) oraz Staszkowi Pankowi za zaj臋cie 3 miejsca (praca ARCHIPELAGO).

Wyr贸偶nione zosta艂y prace: TREE Nataszy Kosiorowskiej, BALLON Maksa P贸艂toraka, TREE Hanny B膮kowskiej, CAKE Krystyny Jurowskiej oraz CAKE Damiana Krawczyka.

Tadeusz Dydo otrzyma艂 tak偶e wyr贸偶nienie i co艣 s艂odkiego za przygotowanie pracy w j臋zyku niemieckim INSEL.

Wszystkim uczestnikom dzi臋kujemy za zg艂oszone do konkursu prace i zapraszamy wszystkich uczni贸w do udzia艂u w kolejnej jego edycji za rok 馃槉.

Zesp贸艂 Nauczycieli J臋zyk贸w Obcych