top of page

Noc bibliotek w naszej szkole

Nasza szkolna biblioteka wzięła udział w ogólnopolskiej Nocy Bibliotek 2022 pod hasłem „To się musi powieść”.

30 września odbyła się wymiana książkowa pt.: Drugie życie książki.

Dzięki temu, że nasi uczniowie dali się wciągnąć w akcję, zyskaliśmy wiele nowych i ciekawych książek, które dostępne są przez cały październik na dolnym korytarzu. Znajdziecie je na specjalnie do tego przygotowanych półkach, oznaczonych logiem akcji Drugie życie książki. Książek doglądają nasi wolontariusze, za co serdecznie im dziękujemy.

Tegorocznej akcji Nocy Bibliotek 2022 towarzyszył film – "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica". Świetlica szkolna zorganizowała pokaz filmowy dla chętnych uczniów i w ten sposób zakończyliśmy ten udany dzień.

Zachęcamy naszych uczniów do odwiedzania półek z książkami z akcji: Drugie życie książki.

Pamiętajmy o zasadach wymiany książkowej:

· Weź książkę która Cię zaciekawi

· Przeczytaj i oddaj albo zachowaj dla siebie

· Przynieś książkę, która będzie się podobała komuś innemuComments


bottom of page