Podsumowanie akcji "Schronisko"

Niedawno w naszej szkole odbyła się zbiórka karm, dzięki której schronisko otrzymało niezbędną pomoc dla bezdomnych zwierząt. Chciałybyśmy podziękować za tak wielki odzew z jakim się spotkałyśmy, ponieważ zebrane dary, które zostały przewiezione do schroniska będą mogły służyć bezdomnym zwierzakom.

Basia i Jagoda z kl. 8a

Bardzo serdecznie dziękujemy uczennicom klasy 8a Jagodzie Grzybczyk oraz Barbarze Sołtysik za przygotowanie i przeprowadzenie na terenie szkoły akcji charytatywnej dla bezdomnych zwierząt z krakowskiego schroniska. Dziękujemy również Panu Michałowi Wilkowi, który pomógł doprowadzić naszą zbiórkę do końca i przewiózł zebrane dary do schroniska.

Wszystkim którzy chcieli a nie zdążyli przynieść darów przypominamy, że Schronisko dla bezdomnych zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami przy ul. Rybnej 3 w Krakowie przyjmuje dary całodobowo.