Wolontariat w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu
- 4 maj
- 1 minut(y) czytania
Już stało się tradycją, że nasi uczniowie pojawili się w ogrodach Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Pomagamy w prowadzeniu ogrodu: podlewamy młode drzewa, dbamy o krzaki lawendy, przycinając i porządkując grządki, grabimy.Wykonujemy proste czynności w otoczeniu średniowiecznych murów. Nigdy jeszcze nie brakowało chętnych do wyjazdu w to magiczne miejsce.
W czerwcu szykuje się następny wyjazd, czekamy tylko jak Bracia Benedyktyni skoszą trawę i już jesteśmy gotowi.


















Komentarze