Sukcesy w roku szkolnym 2017/18

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finaliści: Maciej Anioł, Stanisław Pawalec

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka"

laureaci: Maciej Anioł, Magdalena Listek, Szymon Dziewoński
finaliści: Jacek Stankiewicz, Wojciech Kwaśniak


Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

Tytuł laureata: Maciej Anioł i Szymon Dziewoński

Wynik bardzo dobry: Szymon Wdowiarz, Stanisław Pawelec, Krzysztof Wilk

Wyróżnienie: Michał Szymczyk , Mateusz Rybka, Anna Uszko, Zofia Micek, Stanisław Węgrzyn, Martyna Bachurska, Bartłomiej Bogacz, Julia Bodek, Oskar Chwała, Jagoda Grzybczyk, Franciszek Niebieski, Anna Zydroń, Jacek Stankiewicz, Andrzej Piwowarczyk, Weronika Matras, Helena Romek, Patryk Niemiec, Szymon Alibożek, Julia Blecharska, Patryk Warnke, Magdalena Listek, Agnieszka Wdowiarz, Mateusz Fryc, Gabriela Grzybczyk, Jan Strach, Szymon Kumorek, Natalia Charzewska

XI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świelik”

nagroda główna: Mikołaj Zych, Franciszek Niebielski, Magdalena Listek
nagroda: Michał Szymczyk, Marek Gajewski, Dobrochna Brańka, Oskar Chwała, Mateusz Fryc, Jan Strach

XVKrakowski  Konkurs Recytatorski:

Franciszek Niebielski - 1 miejsce
Martyna Dębowska - wyróżnienie

Konkurs Recytatorski „Humor i groteska w poezji i prozie”

Zuzanna Partyka - 2 miejsce

VIII Międzynarodowy Konkurs Recytatorski

Zofia Ryś - 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora M.Gajewskiego„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej”

Michał Gorzkowicz, Mikołaj Sołtysik, Wojciech Siwko - laureaci

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie „Tajemnice mojego miasta”

drużyna: Ewa Cudziło, Wojciech Kwaśniak, Helena Romek - 2 miejsce
drużyna: Mateusz Fryc, Magdalena Listek, Wiktor Włodarski - 1 miejsce

XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”

Franciszek Niebielski - 3 miejsce
Wiktor Kozdroń - wyróżnienie

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Zimowa Olimpiada w oczach dziecka”

Natalia Przydatek - 2 miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Historia w kawałku – Józef Piłsudski”

Barbara Sołtysik - 3 miejsce

X Przegląd muzyczny "Zapomniane kolędy i pastorałki"

laureat: Schola "Nutki do nieba"