Sukcesy w roku szkolnym 2016/17

Małopolski Konkurs Informatyczny - Małopolskie Baltie 2017

laureaci: Mikołaj Mierzwa, Wojciech Siwko, Mateusz Stoch, Karol Chłopicki
finaliści: Jan Ulman, Maciej Anioł, Krzysztof Kopeć, Szymon Alibożek, Kamil Banasiuk, Stanisław Pawelec, Piotr Bublik

Międzynarodowy Konkurs Programowania Baltie 2017

laureaci: Stanisław Pawelec, Karol Chłopicki, Szymon Dziewoński, Mikołaj Mierzwa, Szymon Alibożek, Wojciech Siwko, Maciej Anioł
finaliści: Jan Ulman, Mateusz Stoch, Krzysztof Kopeć

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista: Stanisław Sawicki

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka"

laureat: Magdalena Listek, Stanisław Sawicki, Szymon Dziewoński
finaliści: Mikołaj Mierzwa, Stanisław Pawelec, Antonina Dulak, Maciej Anioł

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

laureat: Szymon Dziewoński
wyróżnienie: Jagoda Grzybczyk, Hubert Blecharski,Szymon Wdowiarz,Krzysztof Wilk, Patryk Niemiec, Jacek Stankiewicz, Filip Dziubiński, Wojciech Kwaśniak, Iga Warmuz, Gabriela Wilczyńska, Magdalena Listek, Maciej Anioł, Patryk Warnke, Szymon Alibożek, Wiktor Włodarski, Stanisław Pawelec, Mikołaj Mierzwa, Szymon Kumorek, Natalia Charzewska, Joanna Zoła, Wojciech Siwko,Karol Chłopicki, Ewa Jurek, Stanisław Sawicki, Hanna Batkiewicz, Franciszek Stach, Aleksandra Wicherek, Michał Rybak

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" (kl. 2-3)

wynik bardzo dobry: Franciszek Niebielski, Hubert Blecharski, Wiktor Kozdroń, Jakub Majcherczyk, Jagoda Grzybczyk
wynik dobry: Krzysztof Wilk

Matematyka bez granic 2017

Klasa 5a - II miejsce w regionie i II miejsce w kraju
Klasa 6b - II miejsce w regionie i II miejsce w kraju

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

nagroda główna: Dobrochna Brańka, Oskar Chwała, Maria Marć, Anna Szczepanek, Franciszek Niebielski
nagroda: Stanisław Węgrzyn, Agnieszka Parys,
wyróżnienie: Martyna Bachurska, Jerzy Dydo, Zuzanna Dziędzioła, Marek Gajewski, Mikołaj Jaklik, Krystyna Jurowska, Łucja Latko, Igor Polański, Laura Teleg, <em>Hubert </em>Blecharski, Łucja Brykalska, Bartosz Byrski, Jagoda Grzybczyk, Karol Muniak, Natalia Przydatek, Szymon Wdowiarz, Filip Dziubiński, Wojciech Kwaśniak, Marek Malarczyk, Patryk Niemiec, Hanna Pietrzkiewicz, Zofia Radwańska, Zuzanna Roman, Antoni Roman, Helena Romek, Iga Warmuz, Gabriela Wilczyńska, Krzysztof Wilk, Helena Włodarczyk, Julia Blecharska, Mateusz Fryc, Magdalena Listek, Mateusz Różkowski, Agnieszka Wdowiarz, Natalia Chorzewska, Michał Gorzkowicz, Olaf Książkiewicz, Stanisław Pawelec, Wojciech Siwko, Krzysztof Bagniński, Alicja Jagielska, Katarzyna Kowalik

XXXII  Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”

II miejsce Zespół „Figielek”

Krakowski Przegląd Dziecięcych i MłodzieżowychZespołów Teatralnych „Tęcza 2017”

II miejsce Zespół „Figielek”

Konkurs wiedzy o Krakowie "Krakusek"

wyróżnienie: Ewa Cudziło

Konkurs plastyczny"Odkrywamy zabytki Małopolski"

laureatka: Dobrochna Brańka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój portret"

laureatka: Karolina Pióro

XVI Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O Złote Pióro"

wyróżnienie:  Magdalena Listek

XIV Krakowski Konkurs Recytatorski

II miejsce w etapie rejonowym: Franciszek Niebielski

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej " Pierścień Św. Kingi"

wyróżnienie: Franciszek Niebielski
finalistka: Weronika Pyszka

VII Miedzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej "I Bóg stworzył poezję..."

nagroda publiczności: Franciszek Niebielski

VII Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie "Tajemnice mojego miasta"

I miejsce: Ewa Cudziło, Wojciech Kwaśniak, Marek Malarczyk (drużyna)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finalista: Kamil Banasiuk

Konkurs Języka Angielskiego "English Ace"
nagrodzeni:
Weronika Pyszka, Maciej Anioł, Mikołaj Mierzwa, Wojciech Siwko, Szymon Dziewoński, Gabriela Grzybczyk, Kamil Banasiuk, Krzysztof Kopeć, Hanna Batkiewicz, Alicja Bal, Kamil Dudzik

Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"

nagrodzeni: Mikołaj Mierzwa, Kamil Banasiuk, Krzysztof Kopeć, Hanna Batkiewicz, Kamil Dudzik, Hanna Batkiewicz, Amelia Grzywińska, Alicja Bal, Aleksandra Wicherek

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

miejsce  - klasyfikacja końcowa

Jesienne indywidualne Biegi Przełajowe

Badminton

6 miejsce - chłopcy drużynowo

Pływanie

Narciarstwo Alpejskie

Mini Koszykówka

Tenis Stołowy

5 miejsce - dziewczęta drużynowo
3 miejsce - chłopcy drużynowo

Zawody Szachowe

4-bój Lekkoatletyczny

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski - klasyfikacja końcowa