Sukcesy w roku szkolnym 2015/16

Małopolski Konkurs Informatyczny - Małopolskie Baltie 2016

laureaci: Łukasz Ehrenfeld, Aleksander Joniec, Zofia Sorysz, Urszula Stankiewicz,
finaliści: Kinga Alibożek, Mateusz Bielówka, Michał Bochenek,  Adam Kaczmarczyk, Michał Mróz,  Mateusz Stoch, Jan Ulman

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista: Stefan Kopta

Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego "Krakowska Matematyka"

laureat: Szymon Dziewoński
finaliści: Małgorzata Kuglarz, Mikołaj Mierzwa, Stanisław Sawicki, Jan Strach

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

wynik bardzo dobry: Maciej Anioł, Szymon Alibożek, Stanisław Pawelec, Stanisław Sawicki, Krzysztof Wilk
wyróżnienie: Kamil Dudzik, Szymon Dziewoński, Olga Ehrenfeld, Michał Gorzkowicz, Mateusz Fryc, Aleksander Joniec, Joanna Kostrzewska, Stefan Kopta, Małgorzata Kuglarz, Wojciech Kwaśniak, Magdalena Listek, Mikołaj Mierzwa, Andrzej Piwowarczak, Patryk Przydatek, Helena Romek, Michał Rybak, Jan Salwiński, Urszula Stankiewicz, Jan Strach, Wiktor Włodarski

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" (kl. 2-3)

wynik bardzo dobry: Maciej Anioł, Mateusz Fryc, Krzysztof Wilk
wynik dobry: Patryk Niemiec, Agnieszka Parys

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

nagroda główna: Bartosz Byrski, Hubert Blecharski
nagroda: Franciszek Niebielski, Natalia Przydatek,
wyróżnienie: Klara Alibożek

Małopolski Konkurs Humanistyczny

finalistka: Katarzyna Gubała

Konkurs Literacki "Kartka z pamiętnika Dąbrówki"

wyróżnienie: Rozalia Brzegowska

Międzyszkolny Konkurs Literacki "A ja wolę mojego tatę..."

laureat: Igor Szelezin

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Legenda niejedno ma imię..."

laureatka: Rozalia Brzegowska

Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O Złote Pióro"

laureatka: Zuzanna Partyka
wyróżnienie: Kinga Alibożek, Julia Blecharska, Urszula Stankiewicz

XIII Krakowski Konkurs Recytatorski

I miejsce: Franciszek Niebielski (kl. 1-3)
I miejsce: Ida Bojsza (kl. 4-6)

Konkurs Recytatorski "O Pierścień Św. Kingi"

wyróżnienie: Weronika Pyszka (kl. 1-3)
finaliści: Julia Blecharska (kl. 1-3), Aleksander Joniec (kl. 4-6)

Ogólnopolski Konkurs "Losy bliskich i dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989"

finalista: Leon Chłopicki

Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

II miejsce: Mateusz Fryc
wyróżnienie: Magdalena Listek

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finaliści: Sylwia Szajowska, Zofia Sorysz, Dawid Klimkiewicz

Konkurs Języka Angielskiego "English Ice"

nagrodzieni: Mikołaj Mierzwa, Kamil Banasiuk, Kamil Dudzik, Urszula Stankiewicz, Sylwia Szajowska, Dawid Klimkiewicz, Helena Borowska, Łukasz Ehrenfeld, Katarzyna Gubała, Kinga Alibożek

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Kartka świąteczna do papieża Franciszka"

II miejsce: Zofia Krzyżak
wyróżnienie: Amelia Boroń, Julia Szczepka, Szymon Wdowiarz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Chmurka Maja" organizowany przez Hospicjum dla Dzieci Alma Spei

II miejsce: Ewa Jurek
wyróżnienie: Magdalena Bereza, Maciej Kus

Konkurs "Dom i ogród moich marzeń"

laureaci: Magdalena Brzóska, Jagoda Horwat, Anna Nogaj, Konstancja Radwańska

Konkurs Plastyczny "Wielkie marzenia"

laureatka: Zofia Radwańska

VIII Konkurs Piosenki Religijnej - Skawina 2016

II miejsce: Schola "Nutki do Nieba"

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

IV miejsce  - klasyfikacja końcowa

Jesienne indywidualne Biegi Przełajowe

III miejsce - Kostrzewska Urszula - awans do zwodów wojewódzkich
X miejsce - Rozalia Brzegowska
XV miejsce - Pola Zaboklicka
V miejsce -klasyfikacja drużynowa dziewcząt
XII miejsce - Michał Gorzkowicz
XV miejsce - Jan Salwiński
XIV miejsce - klasyfikacja drużynowa chłopców

Badminton

V miejsce dziewczęta
V miejsce chłopcy

Pływanie

III  miejsce - Stanisław Kubsik - awans do zawodów wojewódzkich
IX miejsce dziewczęta - Sztafeta 8x 50m
IX miejsce chłopcy­ - Sztafeta 8x 50m

Narciarstwo Alpejskie

V miejsce - Konstancja Dyląg - awans do zawodów wojewódzkich
XVI miejsce - Rozalia Brzegowska
V miejsce - Leon Chłopicki - awans do zawodów wojewódzkich
XII miejsce - Łukasz Ehrenfeld
XVI miejsce - Stefan Kopta

Mini Koszykówka

11-20 miejsca dziewczęta
11-20 miejsca chłopcy

Tenis Stołowy

VII miejsce - Pola Zaboklicka - awans do zawodów wojewódzkich
VIII miejsce - Zofia Sorysz - awans do zawodów wojewódzkich
Miejsca 5-6 dziewczęta drużynowo - Kinga Alibożek, Zofia Sorysz, Pola Zaboklicka
III miejsce - chłopcy drużynowo - Leon Chłopicki, Stefan Kopta, Marcin Nogaj - awans do zawodów wojewódzkich

Zawody Szachowe

XVI miejsce - Michał Bochenek
XVIII miejsce - dziewczęta drużynowo
XVII miejsce - chłopcy drużynowo

4-bój Lekkoatletyczny

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski - klasyfikacja końcowa