Sukcesy w roku szkolnym 2014/15

Małopolski Konkurs Informatyczny "Baltie"

laureaci: Patryk Nalepka (I miejsce), Kacper Ćwiertnia, Szymon Skierkowski
finaliści: Mateusz Niemiec, Zofia Sorysz, Borys Buchaniec, Urszula Stankiewicz

Międzynarodowy Konkurs Programowania "Baltie 2015"

1 miejsce (B) - Szymon Skierkowski
7 miejsce (B) - Kacper Ćwiertnia
8 miejsce (A) - Wojciech Siwko
Finaliści:
(B) Mateusz Niemiec, Borys Buchaniec, Patryk Nalepka, Maksymilian Dębowski
(A) Antonina Dulak, Jan Ulman

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

wynik bardzo dobry: Michał Anioł (kat. Żaczek), Magdalena Listek (kat. Żaczek), Karol Chłopicki (kat. Maluch)
wyróżnieni: Mateusz Fryc, Krzysztof Wilk, Helena Włodarczyk, Olga Ehrenfeld, Michał Gorzkowicz, Gabriela Grzybczyk, Stanisław Pawelec, Aleksandra Wicherek, Stanisław Sawicki, Hanna Batkiewicz, Ewa Jurek, Joanna Kostrzewska, Łukasz Ehrenfeld, Urszula Stankiewicz, Aleksander Joniec, Patryk Nalepka, Mateusz Niemiec, Szymon Skierkowski

Konkurs Matematyczny dla uczniów Szkół Podstawowych Województwa Małopolskiego "Krakowska Matematyka"

Laureaci: Patryk Nalepka, Stanisław Sawicki

Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"

laureat: Maciej Anioł
wynik bardzo dobry: Jan Strach, Stanisław Pawelec, Wojciech Siwko
wynik dobry: Magdalena Listek, Mikołaj Mierzwa, Karolina Chmielowska

VIII Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

nagroda główna: Julia Szczepka

nagrody: Mateusz Fryc, Magdalena Listek, Jan Strach
wyróżnienia: Ewa Cudziło, Anna Hetnał, Hanna Kozak, Mikołaj Kozakiewicz, Wojciech Kwaśniak, Marek Malarczyk, Kajetan Mierzwa, Agnieszka Parys, Zofia Radwańska, Helena Romek, Gabriela Wilczyńska, Szymon Alibożek, Maria Kaczmarczyk, Maciej Anioł, Karolina Molo, Franciszek Paleczny, Mateusz Różkowski, Weronika Pyszka, Konstancja Radwańska, Patryk Warnke, Agnieszka Wdowiarz, Wojciech Siwko, Patrycja Boruch, Michał Gorzkowicz, Gabriela Grzybczyk, Mikołaj Mierzwa, Stanisław Pawelec, Alicja Jagielska, Maciej Kus

Ogólnopolski Konkurs "Omnibus Humanistyczny"

Magdalena Listek - I miejsce
wynik bardzo dobry: Zofia Krzyżak, Zofia Piwowarczyk, Aleksandra Antkiewicz
wynik dobry: Rozalia Brzegowska

XIV Małopolski Konkurs Kaligraficzny "O Złote Pióro"

II miejsce: Magdalena Chromcewicz

Ogólnopolski Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży "Dwie Książki"

Laureatka: Rozalia Brzegowska

XII Krakowski Konkurs Recytatorski

III miejsce - Ida Bojsza

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poezja ks. Jana Twardowskiego"

III miejsce - Weronika Pyszka

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Po nitce do kłębka - czyli zagadki detektywistyczne"

I miejsce - Stanisław Pawelec
wyróżnienie: Gabriela Grzybczyk, Wojciech Siwko

X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie "Krakusek"

Jan Strach - wyróżnienie II stopnia

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie "Krakus"

II miejsce - Leon Chłopicki

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Laureat: Patryk Nalepka

Ogólnopolski konkurs English Ace

laureaci: Krzysztof Kopeć, Alicja Bal, Hanna Batkiewicz, Kinga Alibożek, Dawid Klimkiewicz, Katarzyna Gubała, Patryk Nalepka

Konkurs Języka Angielskiego "English High Flier"

wynik bardzo dobry: Dawid Klimkiewicz, Zofia Sorysz, Urszula Stankiewicz
wynik dobry: Julia Ciepiela, Katarzyna Gubała, Patryk Nalepka

Konkurs plasyczno-językowy "Przysłowia w Języku Angielskim i Niemieckim"

nagrodzeni uczniowie: Magdalena Listek, Anna Hetnał, Ewa Cudziło, Michał Gorzkowicz, Sonia Kupiec

Krakowski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Tęcza 2015":

II miejsce: Zespół teatralny Wielokropek

Międzyszkolny Przegląd Przedstawień Jasełkowych "Anioł Paterzom Mówił..."

II miejsce: Zespół teatralny Figielek

Konkurs plastyczny "Dom i ogród moich marzeń"

laureaci: Antoni Roman, Hubert Antkiewcz, Magdalena Brzóska, Olga Ehrenfeld

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Ogólne Szkół dziewcząt i chłopców

IV miejsce w klasyfikacji końcowej

Jesienne Indywidualne Biegi Przełajowe

XXI miejsce dziewczęta:

15m Kostrzewska Joanna
17m Brzegowska Rozalia
22m Broda Alina

XII miejsce chłopcy:

9m Ehrenfeld Łukasz
16m Chłopicki Karol
28m Warmuz Adam

Halowa Piłka Nożna

IX miejsce: dziewczęta w Klasyfikacji Drużynowej

IX miejsce: chłopcy w Klasyfikacji Drużynowej

Szachy

XI miejsce: dziewczęta w Klasyfikacji Drużynowej (na 32 zespoły startujące)

  • w składzie: Wicherek Aleksandra IVa, Sitarska Zuzanna IVa

X miejsce: chłopcy w Klasyfikacji Drużynowej (na 36 zespołów startujących)

  • w składzie: Czarnik Mikołaj Va, Bochenek Michał Vb, Strach Jan IIIa

Pływanie

III miejsce Mirowska Zuzanna - 50m w st. dowolnym (awans do zawodów wojewódzkich)

XIII miejsce Sroczyńska Emilia - 50m st. klasyczny

XX miejske Loch Dorota

VI miejskie W Klasyfikacji Drużynowej Dziewcząt

VII miejsce Kubsik Stanisław - 50m st. motylkowy (awans do Zawodów Wojewódzkich)

X miejsce Warmuz Adam - 50 m styl dowolny

XI miesjce Skierkowski Szymon

VI miesjce w Klasyfikacji Drużynowej Chłopców

Sztafeta Pływacka 8x 50m

V miejsce dziewczęta - awans do Zawodów Wojewódzkich

  • w składzie: Mirowska Zuzanna, Loch Dorota, Ciembka Julia, Warnke Sonia, Izdebska Anna, Sroczyńska Emilia, Knapik Aleksandra, Bal Alicja

VI miejsce chłopcy

  • w składzie: Kubsik Stanisław, Buchaniec Borys, Dębowski Maks, Zaboklicki Szymon, Skierkowski Szymon, Warmuz Adam, Jarzmik Sebastian, Kufel Adam

Wojewódzkie Zawody w Pływaniu Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w Chrzanowie

zakwalifikowali się:

  • Mirowska Zuzanna (III miejsce w Województwie Małopolskim)

  • Kubik Stanisław (VIII miejsce w Województwie Małopolskim)

Narciarstwo Alpejskie

V miejsce dziewczęta drużynowo

IV miejsce chłopcy drużynowo

kat. dziewcząt klas I-IV

XIII miejsce Aleksandra Knapik

kat. dziewcząt klas V-VI

IV miejsce Magdalena Chromcewicz (awans do Zawodów Wojewódzkich)

XXIV miejsce Rozalia Brzegowska

kat. chłopców klas I-IV

X miejsce Karol Chłopicki

kat. chłopców klas V-VI

VII miejsce Leon Chłopicki (awans do Zawodów Wojewódzkich)

XVII miejsce Łukasz Ehrenfeld

Badminton

IV miejsce dziewczęta drużynowo

  • w składzie: Gabriela Karp, Sonia Warnke, Monika Dorycka

III miejsce chłopcy drużynowo

  • w składzie: Adam Warmuz, Szymon Skierkowski, Adam Kufel

Koszykówka dziewcząt i chłopców

IX - X miejsce dziewczęta

IX - X miejsce chłopcy

Indywidualny i drużynowy Tenis Stołowy

VII miejsce Sowier Magdalena (awans do Zawodów Wojewódzkich)

IX miejsce Zaboklicka Pola

VI miejsce dziewczęta drużynowo

XI-XII miejsce chłopcy drużynowo

Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

IX - X miejsce dziewczęta

IX - X miejsce chłopcy

Wiosenne Sztafetowe Biegi Przełajowe

XVII miejsce dziewczęta

VI miejsce chłopcy

Piłka Ręczna dziewcząt i chłopców

XI - XVI miejsce dziewczęta drużynowo

XI - XVI miejsce chłopcy drużynowo

4-BÓJ LEKKOATLETYCZNY

  • bieg na 60m

  • rzut piłeczką palantową

  • skok w dal z rozbiegu

  • bieg na 600m dziewczęta / 1000m chłopcy

XV miejsce dziewczęta drużynowo

XV miejsce chłopcy drużynowo

Mini piłka nożna dziewcząt i chłopców

VI miejsce dziewczęta drużynowo

VIII-XI miejsce chłopcy drużynowo