Sukcesy w roku szkolnym 2012/13

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finaliści: Kamila Jałocha, Aleksandra Obłąkowska

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finalista: Mateusz Brzóska

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Laureat: Julian Leśniak
Finaliści: Mateusz Brzóska, Grzegorz Kukiełka, Kamila Jałocha, Remigiusz Sepiał

Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Laureaci: Patryk Nalepka, Mateusz Brzóska

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice mojego miasta”

1 miejsce (klasy 4-6): Pola Filipowicz, Patryk Nalepka, Remigiusz Sepiał
2 miejsce (klasy 1-3): Leon Chłopicki, Łukasz Ehrenfeld, Urszula Stankiewicz

Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka

Laureaci: Patryk Nalepka, Mateusz Brzóska

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry: Mateusz Brzóska, Julian Leśniak

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Nagrodzeni uczniowie: Mateusz Brzóska, Alicja Danielak, Julian Leśniak

Konkurs „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy”

Finaliści: Jakub Mazur, Bartosz Zoła

Konkurs plastyczny " Barwy Jesieni" – Klub Kultury Soboniowice

II miejsce Borys Buchaniec

Konkurs plastyczny "Legendy Krakowskie" – Klub Kultury Przewóz

Laureaci  Aniela Fendrych, Julian Leśniak, Zuzanna Mirowska

Konkurs plastyczny " Święta Jadwiga Królowa - 15 lat po kanonizacji"

I miejsce  Zuzanna Mirowska, II miejsce Zofia Opach

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

laureat Mateusz Żółtek

Krakowski Konkurs Recytatorski – etap rejonowy

I miejsce – Mateusz Żółtek, wyróżnienie Alina Broda;
finał – II miejsce – Mateusz Żółtek

Ogólnopolski Konkurs Literacki– „Zwierzęta w książkach”

Rozalia Brzegowska - nagroda

Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Gdybym Był Królem”

Rozalia Brzegowska – 1 miejsce

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „I Bóg Stworzył Poezję”

2 miejsce: Zofia Krzyżak

Konkurs "Cudowny Świat Baśni" test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena

III miejsce: Borys Buchaniec

wyróżnienie: Alina Broda

Zespół teatralny „Figielek”:

I miejsce – Konkurs Teatralny „Poezja polska” – za przedstawienie „Tuwimowo”
II miejsce – XV Spotkania Grup Kolędniczych – za przedstawienie „Do Betlejem pospieszajcie”
Wyróżnienie – Krakowski Przegląd Zespołów Teatralnych „Tęcza 2013” -  za przedstawienie  „Tuwimowo”

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół

VII miejsce  - klasyfikacja końcowa

Wiosenne Biegi Przełajowe-Finał Miejski- klasyfikacja końcowa

VIII miejsce  dziewczęta 9x800m
VIII miejsce chłopcy 9x 1000m

Piłka nożna

XI-XX  miejsca chłopcy

Pływanie

VII miejsce Zuzanna Mirowska - 50m st .grzbietowy
IX miejsce Marianna Kubsik - 50m st.dowolny
VI miejsce sztafeta dziewcząt 8x50m
X miejsce Remigiusz Sepiał - 50m st.dowolny
VI miejsce sztafeta chłopców 8x50m

Piłka ręczna

XI-XIII miejsca dziewczęta
XI-XIV miejsca chłopcy

Narciarstwo alpejskie

III miejsce dziewczęta drużynowo
V miejsce chłopcy drużynowo

Mistrzostwach Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim

Nowy Targ - Długa Polana - konkurencja slalom gigant

II miejsce