Sukcesy w roku szkolnym 2011/12

Małopolski Konkurs Biblijny

Finalista: Kamil Katulka

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finaliści: Karolina Dąbrowska, Aleksandra Obłąkowska

Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureat: Mariusz Trela

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Finaliści: Michał Skierkowski, Mariusz Trela

Konkurs Języka Angielskiego English Ace

Nagrody:
klasy 4: Julian Leśniak, Aleksandra Różycka, Szymon Bielówka
klasy 5: Alicja Włodarczyk, Kacper Barczyk
klasy 6: Maria Włodarczyk, Julia Walczak

Konkurs Języka Angielskiego English High Flier

Nagrodzeni uczniowie: Mateusz Brzóska; Szymon Bielówka; Aleksandra Różycka

Konkurs dla uczniów szkół województwa małopolskiego Krakowska Matematyka

Laureaci: Gabriela Kisielewska, Julian Leśniak, Mariusz Trela

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wynik bardzo dobry: Julian Leśniak, Jan Sawicki, Mariusz Trela

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie  „Tajemnice mojego miasta”

1 miejsce (4-6) Pola Filipowicz, Piotr Mróz, Remigiusz Sepiał

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Olimpus”

Zofia Opach – Dyplom Laureata

Konkurs plastyczny " Wróbelki i inne ptaki" – Klub Kultury Wróblowice

I miejsce Joanna Niemczycka, II miejsce Kamila Kękuś, III miejsce Zuzanna Mirowska

Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi”

1 miejsce: Mateusz Żółtek, 3 miejsce: Ida Bojsza

Międzyszkolny Konkurs  Recytatorski „Poezja Kobiet”

Wyróżnienie: Stefan Kopta, Michał Polowiec, Jan Salwiński

Międzyszkolny Konkurs  Recytatorski „Jak to łatwo powiedzieć”

Wyróżnienie – Stefan Kopta

Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

wyróżnienia: Julia Sroczyńska, Julian Leśniak, Justyna Krzyżak, Olga Podosek

finalista: Julian Leśniak

Ogólnopolski konkurs polonistyczny „Z poprawną ortografią na co dzień”

wyróżnienia: Olga Podosek,Julian Leśniak, Pola Filipowicz, Jagoda Hernik, Aleksandra Kufel, Aleksandra Obłąkowska, Katarzyna Strojny

Konkurs wiedzy mitologicznej

wyróżnienie: Karolina Gocyk

Konkurs "Cudowny Świat Baśni" test ze znajomości baśni H. Ch. Andersena

I miejsce: Pola Filipowicz; IV miejsce: Kamila Kękuś

wyróżnienia: Róża Nowina Konopka; Iga Walczak; Jagoda Hernik

Międzyszkolny konkurs literacki na limeryk na wzór Wisławy Szymborskiej

wyróżnienia: Alicja Włodarczyk; Zuzanna Wadowska; Remigiusz Sepiał; Aleksandra Obłąkowska; Julia Walczak; Iga Walczak

Zespół teatralny „Figielek”

I miejsce w Krakowskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2012”

Zespół teatralny „Wielokropek”:

Grand Prix w Przeglądzie Przedstawień Jasełkowych „Do Betlejem Pospieszajcie”

I miejsce w XIV spotkaniach Grup Kolędniczych

Zespół teatralny „Pod Chmurką”:

II miejsce w Krakowskim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Tęcza 2012”

I miejsce w XX Małopolskich Spotkaniach Teatrzyków Dziecięcych

Krakowska Olimpiada Młodzieży - Igrzyska Szkół Podstawowych

Współzawodnictwo Sportowe Szkół – VI miejsce  - klasyfikacja końcowa

poszczególne zawody:

Wiosenne Biegi Przełajowe- Finał Miejski -klasyfikacja końcowa

VI miejsce  dziewczęta 9x800m
XII miejsce chłopcy 9x 1000m

Piłka nożna

VII - XII miejsce dziewczęta
XV- XVI miejsce chłopcy

Piłka koszykowa

V miejsce dziewczęta

Pływanie - sztafeta dziewcząt

VII i IX miejsce

Badminton

VI miejsce - dziewczęta

Szachy indywidualnie i drużynowo

VII miejsce Jakub Seweryn - klasyfikacja indywidualna
X miejsce -klasyfikacja generalna

Tenis Stołowy Indywidualnie

III miejsce
XIV miejsce Gabriel Mocek
XV miejsce Jakub Seweryn

Tenis Stołowy Zespołowo

XII miejsce  dziewczęta
VIII miejsce  chłopcy

Narciarstwo alpejskie - Siepraw

II miejsce dziewczęta drużynowo
I miejsce chłopcy drużynowo

kat. dziewcząt klas I-IV

IV miejsce Magdalena Chromcewicz
XI miejsce Rozalia Brzegowska

kat. dziewcząt klas V-VI

I miejsce  Zofia Dulczewska
XII miejsce Barbara Salwińska
XXI miejsce Marianna Kubsik

kat. chłopców klas I-IV

II miejsce Wojciech Dulczewski
VI miejsce Mikołaj Dyląg

kat. chłopców klas V-VI

XI miejsce Skierkowski Michał
XXXVI miejsce Mikołaj Hejnar

Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Krakowskiej Olimpiady Młodzieży

finaliści: Magdalena Chromcewicz, Zofia Dulczewska, Mikołaj Dyląg, Wojciech Dulczewski

Mistrzostwach Szkół Krakowa w Narciarstwie Alpejskim

Nowy Targ - Długa Polana

II miejsce

Sztafetowe Biegi Przełajowe- Finał Miejski -klasyfikacja końcowa

VI miejsce  dziewczęta 9x800m