Wycieczka do Doliny Będkowskiej
- Sekretariat
- 2 godziny temu
- 1 minut(y) czytania
18 czerwca uczniowie klas 4 i 5 wyruszyli na wycieczkę integracyjną do malowniczej Doliny Będkowskiej. To była ich pierwsza podróż komunikacją miejską na taką wyprawę.
Po przybyciu na miejsce przeszliśmy przez piękny las otaczający dolinę. Przyjazna atmosfera oraz piękna przyroda wprawiły nas w znakomity nastrój. Kiedy dotarliśmy do Brandysówki, zaczęliśmy przygotowania do ogniska, które było głównym punktem naszego spotkania. Każdy uczeń miał szansę samodzielnie upiec kiełbaski, ale to pianki marshmallow zdobyły serca wszystkich jako największa atrakcja tej wycieczki. Lekko karmelizowane na ogniu smakowały wybornie. Po smacznym posiłku nadszedł czas na integrację. Chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej, dziewczyny zagrały w siatkówkę.
Dodatkowo dzieci przygotowały koce i zorganizowały mały piknik. Na kocach znalazły się smakołyki przyniesione z domów, co stworzyło miłą atmosferę wspólnego biesiadowania. Dla bardziej odważnych uczniów możliwość moczenia nóg w chłodnej wodzie pobliskiej rzeki była niezapomnianym doświadczeniem i świetnym sposobem na ochłodzenie się.
Pełni wrażeń wróciliśmy do Krakowa z mocnym postanowieniem, że musimy częściej jeździć na takie ciekawe wycieczki.
Comentarios