Cracovia Maraton

13 kwietnia wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w organizacji 21. Cracovia Maraton. Nasza szkolna ekipa aktywnie pomagała przy imprezie, zajmując się depozytem uczestników, rozdawaniem wody oraz wręczaniem medali.

Nasi wolontariusze mieli okazję nie tylko wziąć udział w organizacji tego wielkiego wydarzenia sportowego, ale również spotkać się z zawodnikami. Szczególną radość sprawiło nam wykonanie wspólnego zdjęcia z zawodnikiem Kimaiyo Hillary Kiptum Maiyo, który zajął II miejsce w Mini Maratonie.

Jesteśmy niezmiernie dumni z udziału naszych uczniów w Cracovia Maraton. To nie tylko okazja do wspierania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale również do przeżywania emocji i rywalizacji na najwyższym poziomie. Dziękujemy naszym wolontariuszom za ich zaangażowanie  w tej wspaniałej imprezie!